Криворіжгаз


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

«Криворіжгаз» забезпечує споживачів криворізького регіону природним газом. У місті постійно видно черги до кас, де можна оплатити комунальні послуги, тому багато жителів Кривого Рогу з задоволенням переходять на обслуговування онлайн. За допомогою сервісу MyPay і банківської карти, випущеної будь-яким фінансовим закладом України, а не тільки «приватівській», як в Приват 24, можна оплатити рахунки за газ і інші послуги ЖКГ, не встаючи з-за комп'ютера або ноутбука.

Поповнення рахунку - це дуже просто

Якщо ви вирішили теж приєднатися до споживачів, які оплачують комунальні платежі в «Криворіжгаз» в режимі онлайн, спробуйте зробити це, і ви самі переконаєтеся, наскільки зручніше користуватися вдома MyPay, ніж розшукувати термінал або банк по всьому місту.

  • Зайшовши на сторінку і зареєструвавшись, введіть номер особового рахунку (його можна списати з квитанції або з договору з компанією «Криворіжгаз»).
  • Впишіть суму, яку вносите - до 4999 грн. Можна скористатися підказкою і ставити круглі суми - 50, 100, 200 грн.
  • Після ретельної перевірки цифр «запам'ятовуєте» форму - ставите галочку в потрібному квадратику. Тиснете на кнопку «Далі».
  • Тепер внесіть дані по банківській карті Visa, Mastercard: відзначаєте, чим саме ви будете розплачуватися, вказуєте номер картки.
  • Ще раз все перевірте і натискаєте кнопку «Оплатити».

Пройде кілька хвилин, і ваші гроші будуть прийняті адресатом як поповнення за комунальні послуги.

Чи зручно розплачуватися банківською картою за ЖКГ?

Ті, хто вже стали нашими постійними відвідувачами, відзначають простоту і зручність сервісу «МайПей».

  • Якщо виникають проблеми, вам завжди допоможуть чергові оператори зі служби техпідтримки - їх телефони ви бачите на головній сторінці сайту зліва вгорі.
  • Ви можете розплатитися у нас не тільки за комунальні послуги, а й за замовлення квитків на транспорт, за хостинг, інтернет, онлайн-ігри, дитячий сад, гуртки, спортивні тренування.
  • Перерахування грошей займає всього кілька хвилин, причому ви можете зробити це в будь-який зручний для вас час - вдень, вночі.
  • Якщо ви співпрацюєте з нами постійно, ви обов'язково отримаєте бонуси і знижки, які зроблять наше спілкування ще приємніше.

Заходьте на наш сервіс, щоб зробити потрібні вам платежі - це займе трохи часу і зробить фінансові операції більш приємними.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини