Миколаївгаз


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія «Миколаївгаз» працює на південно-українському ринку більше 50 років, безперебійно забезпечуючи газом жителів Миколаєва і області. Оплатити послуги ЖКГ і зокрема, компанії «Миколаївгаз» можна в банку, терміналах, але всюди доведеться постояти в черзі. Комфортніший і швидкий спосіб поповнення рахунку пропонує сервіс MyPay. Тепер перевести комунальні платежі за газ можна в режимі онлайн, подібно банкінгу Приват 24. Для здійснення фінансової операції необхідно мати пристрій, що підключений до інтернету - смартфон, планшет, ноутбук, персональний комп'ютер, а також банківську карту, випущену будь-яким банком.

Переваги «МайПей»

Серед головних достоїнств нашого сайту можна відзначити такі.

  • Безпека. Ваші особисті та фінансові дані ніхто не може побачити, вони надійно сховані від сторонніх очей.
  • Швидкість. Переклад здійснюється протягом декількох хвилин після того, як ви натиснете на кнопку «Оплатити».
  • Кількість сервісів. За допомогою MyPay ви зможете заплатити за комунальні послуги, здійснити поповнення рахунку за телефон, інтернет і зробити чимало інших платежів. На сайті діє  більше 2000 сервісів.

Зверніть увагу на те, що комісія за переказ стягується в залежності від суми оплати, вона мінімальна, а порядок платежів і пристрій сайту гранично прості і зрозумілі. При цьому, якщо ви не зумієте з першого разу розібратися в порядку переведення грошей, зателефонуйте в службу техпідтримки (телефони угорі ліворуч), і черговий фахівець із задоволенням допоможе вам у всьому розібратися.

Як перевести гроші за послуги компанії «Миколаївгаз»?

Для перекладу онлайн необхідна банківська карта - не має значення, Visa або Mastercard, потрібно тільки, щоб на ній була необхідна сума.
Отже, що треба робити?

  • Зареєструватися - пройти просту і зрозумілу процедуру на головній сторінці сайту.
  • Внести в першу графу номер особового рахунку.
  • Слід вписати суму, яку ви хочете оплатити банківською картою - максимум 4999 грн. Натиснути на кнопку «Далі».
  • Внести дані банківської картки - її вид і номер.

Залишається перевірити всі цифри, номери і натиснути на останню кнопку на сторінці - «Оплатити». Після цього комунальні послуги будуть переведені за відповідною адресою. Якщо ви будете користуватися нашим сервісом регулярно, оплачуючи ЖКГ і здійснюючи інші фінансові операції, ви зможете отримувати бонуси і знижки, які дозволять зменшити суму платежів.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини