У Херсонській області усі послуги із забезпечення населення газом надає компанія Херсонгаз. Щоб оплатити комунальні рахунки, ви можете скористатися онлайн-сервісом MyPay. Для цього достатньо мати під рукою пристрій, підключений до інтернету і банківську карту, які дозволяють перевести кошти, не виходячи з дому. Заходьте на сайт MyPay, зареєструвавшись, повертайтеся на сторінку Херсонгаз. Виберіть свою філію з 14 представлених на сайті і робіть платіж.

Як швидко оплатити послуги ЖКГ?

Поповнення рахунку за газ можна зробити буквально в кілька кліків і впоратися з цим зможуть навіть починаючі користувачі.

Протягом декількох хвилин гроші будуть списані з банківської карти і надійдуть як поповнення оплати за газ.

Чи можна довіряти MyPay?


C допомогою MyPay можна заплатити не тільки компанії Херсонгаз, але і розплатитися за всі комунальні послуги, а також за кабельне телебачення, онлайн-ігри, таксі, хостинг, гуртки, дитячий сад і багато іншого.
Природно, що у користувачів часто виникає питання, наскільки надійно використання даного сервісу. Наші фахівці подбали про те, щоб всі представлені дані залишалися в абсолютній таємниці. Їх не може прочитати ніхто, крім самого користувача. Крім того, робота «МайПей» захищена законодавством України, оскільки ми діємо в повністю легальному просторі.
Якщо ви хочете платити за ЖКГ і інші послуги за допомогою нашого сайту постійно, можна налагодити автоматичне списання певних сум, яке буде відбуватися щомісяця.
За своїм призначенням MyPay нагадує Приват 24, однак має перед цією системою величезну перевагу: розплачуватися на нашому сайті ви зможете будь-банківською картою, випущеної різними фінансовими установами України.