Азовгаз


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія Азовгаз поставляє природний газ споживачам в Маріуполі і прилеглих селищах. Вона забезпечує як фізичних осіб, так і державні організації. Щоб здійснити поповнення комунальних послуг вчасно та завжди мати можливість користуватися газом від компанії Азовгаз, найзручніше скористатися сайтом MyPay. Він схожий за своїми функціями на популярний онлайн-банкінг Приват 24, але відрізняється тим, що на нашому сайті за ЖКГ і інші послуги можна розплачуватися банківськими картами, які випущені різними фінансовими установами України, а не тільки ПриватБанком.

Як сплатити рахунки?

Зайшовши на сайт, краще відразу ж зареєструватися, вказати свій регіон та електронну адресу, оскільки в даному випадку у вас відразу ж автоматично з'явиться особистий кабінет. Не бійтеся за збереження своїх даних - ми подбали про те, щоб надійно приховати їх від сторонніх очей. Після реєстрації увійдіть на сторінку Азовгаза.

  1. У верхній частині заповнюєте першу графу - вписуєте особовий рахунок, який позначений на квитанції і в договорі з підприємством.
  2. Далі вписуєте суму - можна поставити круглу цифру - 50, 100, 200 грн, або будь-яку іншу - від 2 до 4999 грн.
  3. Галочкою відзначаєте, що згодні з договором оферти.
  4. Тиснете на зелену кнопку внизу праворуч «Далі», щоб перейти на наступну сторінку.
  5. Заповнюєте дані про спосіб оплати - вписуєте вид банківської карти - Mastercard або Visa, потім вказуєте її номер.
  6. Останній крок - кнопка «Оплатити».

Тепер можна не турбуватися - послуги Азовгаза оплачені в режимі онлайн.

Чому користуватися MyPay настільки вигідно?

Користувачі системи стверджують, що «МайПей» - це дійсно комфортний спосіб поповнення комунальних рахунків і здійснення інших платежів.

  • Для того щоб оплатити послуги на сайті, потрібна лише банківська карта з достатнім балансом. Здійснити платіж можна в будь-який час дня і ночі - головне, щоб під рукою був пристрій, що має вихід в інтернет.
  • Оплачувати в такому режимі можна не тільки комунальні послуги, але і хостинг, роумінг, замовлення квитків, інтернет, виклик таксі.
  • При цьому всі платежі йдуть протягом двох-трьох хвилин, а комісія за роботу банкінгу стягується мінімальна.

Зробіть перший крок - і ви на практиці переконайтеся, наскільки цей спосіб оплати ЖКГ та здійснення інших платежів вигідніше звичного багатьом терміналу.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини