Азовгаз


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія Азовгаз поставляє природний газ споживачам в Маріуполі і прилеглих селищах. Вона забезпечує як фізичних осіб, так і державні організації. Щоб здійснити поповнення комунальних послуг вчасно та завжди мати можливість користуватися газом від компанії Азовгаз, найзручніше скористатися сайтом MyPay. Він схожий за своїми функціями на популярний онлайн-банкінг Приват 24, але відрізняється тим, що на нашому сайті за ЖКГ і інші послуги можна розплачуватися банківськими картами, які випущені різними фінансовими установами України, а не тільки ПриватБанком.

Як сплатити рахунки?

Зайшовши на сайт, краще відразу ж зареєструватися, вказати свій регіон та електронну адресу, оскільки в даному випадку у вас відразу ж автоматично з'явиться особистий кабінет. Не бійтеся за збереження своїх даних - ми подбали про те, щоб надійно приховати їх від сторонніх очей. Після реєстрації увійдіть на сторінку Азовгаза.

  1. У верхній частині заповнюєте першу графу - вписуєте особовий рахунок, який позначений на квитанції і в договорі з підприємством.
  2. Далі вписуєте суму - можна поставити круглу цифру - 50, 100, 200 грн, або будь-яку іншу - від 2 до 4999 грн.
  3. Галочкою відзначаєте, що згодні з договором оферти.
  4. Тиснете на зелену кнопку внизу праворуч «Далі», щоб перейти на наступну сторінку.
  5. Заповнюєте дані про спосіб оплати - вписуєте вид банківської карти - Mastercard або Visa, потім вказуєте її номер.
  6. Останній крок - кнопка «Оплатити».

Тепер можна не турбуватися - послуги Азовгаза оплачені в режимі онлайн.

Чому користуватися MyPay настільки вигідно?

Користувачі системи стверджують, що «МайПей» - це дійсно комфортний спосіб поповнення комунальних рахунків і здійснення інших платежів.

  • Для того щоб оплатити послуги на сайті, потрібна лише банківська карта з достатнім балансом. Здійснити платіж можна в будь-який час дня і ночі - головне, щоб під рукою був пристрій, що має вихід в інтернет.
  • Оплачувати в такому режимі можна не тільки комунальні послуги, але і хостинг, роумінг, замовлення квитків, інтернет, виклик таксі.
  • При цьому всі платежі йдуть протягом двох-трьох хвилин, а комісія за роботу банкінгу стягується мінімальна.

Зробіть перший крок - і ви на практиці переконайтеся, наскільки цей спосіб оплати ЖКГ та здійснення інших платежів вигідніше звичного багатьом терміналу.

Новини MyPay

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше

Головні нововведення в сфері безготівкових оплат, які заплановані на 2019

Детальніше
Всі новини