А-Муссон


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія А-Мусон надає послуги з вивезення побутового та будівельного сміття в місті Суми з 2009 року. В роботі фірма використовує сучасні автомобілі IVECO, Mersedes-Benz, MAN. Обслуговування багатоквартирних і приватних будинків відбувається за заздалегідь встановленим і затвердженим графіком.

Вивіз сміття є комунальною послугою, яку можна оплатити онлайн на сайті Mypay. Для цього вам достатньо вибрати розділ ЖКГ і знайти фірму А-Мусон. Поповнити свій баланс можна за допомогою банківської карти.

Як оплатити вивезення сміття А-Мусон?

  • Пройдіть реєстрацію на сайті, для цього просто введіть номер телефону, електронна адреса, придумайте пароль.
  • Вкажіть номер особового рахунку, його можна побачити в договорі.
  • Введіть суму, яку слід перерахувати на особовий рахунок.
  • Виберіть банківську карту Mastercard або Visa.
  • Після натискання на кнопку «Оплатити» система попросить вас заповнити дані банківської картки.

Ви можете зберегти шаблон, щоб кожного разу не вводити дані, коли потрібно поповнити рахунок. Гроші надійдуть отримувачу швидко, головне, щоб у момент перекладу було підключення до інтернету.

Чому Mypay - це зручно?

Напевно вам набридло стояти в чергах, щоб оплачувати рахунки ЖКГ. До того ж в банках часто виснуть програми, та й витрачати півдня на таку рутинну процедуру не хочеться. Звичайно, для оплати є термінали, але потрібної компанії може не виявитися в системі. На щастя, Mypay пропонує оплатити послуги ЖКГ онлайн. Вам не доведеться навіть з дому для цього виходити, а весь процес займе пару хвилин.

Все, що потрібно для здійснення такої операції: наявність грошей на банківській картці. Дуже зручна система є в Приват24, але вона доступна тільки клієнтам банку. МайПей - сервіс для всіх!

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє з легкістю знайти потрібну фірму. Крім А-Мусон в системі багато інших підприємств. Серед популярних послуг, які користувачі оплачують з нашою допомогою: мобільний зв'язок, дитячий сад, інтернет, телебачення.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини