-


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія «Коменерго» пропонує професійні послуги в сфері ЖКГ, вона створена для зручності населення і ефективно працює на ринку України тривалий час. Якщо ви перераховуєте гроші за світло «Коменерго», то оплатити комунальні рахунки сьогодні стало набагато простіше, тому що це можна зробити за допомогою сервісу MyPay в режимі онлайн, не відходячи від комп'ютера, підключеного до інтернету. Інтерфейс нашої системи настільки простий, що ви зможете легко в ньому розібратися.

Чи комфортно користуватися MyPay?

Це питання задають ті, хто тільки починає знайомитися з нашим сервісом.

  • Багато користувачів вже знайомі з подібними системами, наприклад, Приват 24, але у нашого сайту є безперечна перевага: cплатити комунальні послуги ви зможете за допомогою банківської карти, випущеної будь-яким банком України, в той час як ПриватБанк створював свою систему тільки під власні картки.
  • Люди часто хвилюються, наскільки надійно захищена наша система. За збереження і безпеку своїх даних можна не турбуватися, оскільки вони охороняються на законодавчому рівні і за допомогою засобів технічного захисту, розроблених нашими програмістами.
  • За допомогою MyPay і банківської карти ви зможете забезпечити поповнення рахунку за світло, оплату послуг ЖКГ, телефонії, кабельного ТБ і інтернету, квитків на автобус або літак.

А головне - все перекази грошей здійснюються швидко в будь-який час доби.

Оплата «Коменерго»: покрокова схема

Зайдіть на сайт і зареєструйтеся, ввівши дані в форму, подану вгорі сторінки: введіть свій регіон, електронна адреса, пароль, виберіть мову - російську або українську. Далі на сторінці оплати послідовно заповнюйте віконця.

  • Введіть номер свого особового рахунку за світло.
  • Впишіть суму поповнення - від 1 до 4999 грн.
  • Поставте галочки, щоб зберегти форму, і підтвердити згоду з договором оферти. Тисніть внизу на кнопку «Далі», щоб перейти на наступну сторінку.
  • Тут заповнюєте графу «Спосіб оплати» - вписуєте банківську карту, її вид - Visa, Mastercard, номер. Система попросить перевірити, чи правильно все заповнено. Після ретельної перевірки тисніть «Оплатити».

Можете не турбуватися: комунальні послуги оплачені онлайн, і вам не довелося для цього стояти в черзі до каси банку або до терміналу. Швидкість, комфорт, безпека - ось основні переваги сервісу МайПей, за які його цінують споживачі.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини