Сплачуйте послуги хостингу карткою Visa або MasterCard

Знайдено: 3 сервісів

В наші дні у кожної солідної і поважає себе, обов'язково повинен бути власний сайт. З його допомогою можна привертати увагу інтернет користувачів, яких зараз стає все більше, поширювати інформацію про свої товари і послуги. Але для того щоб підтримувати діяльність веб-сайту, необхідно регулярно оплачувати хостинг. Раніше це можна було робити тільки в офісах компаній, які є власниками сервісу. У користувачів платіжної системи MyPay є можливість проводити оплату онлайн, не виходячи з дому.

Переваги поповнення рахунку через платіжний сервіс MyPay

Веб-сайт магазину або юридичної компанії є важливою і інформаційної складової. Будь-яка затримка в його роботі може стати причиною втрати популярності, потенційних клієнтів і, як наслідок, великих фінансових витрат. Саме тому так важливо вчасно проводити оплату хостингу.

Для того щоб регулярно поповнювати рахунок власного сайту, потрібно лише зареєструвати електронний гаманець на сервісі MyPay і прив'язати до нього свою банківську карту. Надалі для здійснення оплати потрібен буде лише доступ в інтернет і необхідна сума грошей на банківській картці. Додавши посилання на електронний гаманець на робочий стіл телефону або комп'ютера, ви зможете проводити платіжні операції в кілька кліків.

Поповнюючи рахунок хостингу через онлайн сервіс MyPay, кожен користувач може розраховувати на наступні переваги:

Фахівці інтернет сервісу MyPay з особливою уважністю працюють над системою захисту платежів. Саме тому, проводячи через нас оплату хостингу, ви можете бути повністю впевнені в її безпеки. Дані про те, хто поповнює рахунок і його банківської картки, передаються у вигляді складного шифру. Ризик витоку інформації про електронному гаманці і його власника відсутній.

З нами ви зможете підтримувати постійну роботу свого сайту і продовжувати термін його діяльності в будь-який час, вдень і вночі.

Як поповнювати рахунок за користування сайтом через платіжний сервіс MyPay?

Онлайн сервіс MyPay надає своїм зареєстрованим користувачам можливість оплачувати великий список послуг без комісії через інтернет. Наприклад, для того щоб здійснити оплату за хостинг сайту, вам потрібно виконати кілька простих дій:

Після натискання кнопки «Поповнити» оплата буде здійснена в лічені хвилини, після чого ви зможете відновити роботу свого веб-сайту або інтернет-магазину.

Поповнюйте баланс за використання сайту через онлайн сервіс MyPay, щоб підтримувати стабільну роботу компанії і привертати увагу нових користувачів!