1 Гб - оплачуйте хостинг карткою Visa або Mastercard


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.
1Gb - хмарний хостинг-ресурс для розміщення сайтів з безкоштовним тестовим періодом, складовим 10 днів. Є торговою маркою московської компанії In-Solve. Популярний в основному серед веб-майстрів, які тільки навчаються роботі з сайтами. Серед важливих переваг ресурсу - наявність служби технічної підтримки клієнтів, яка працює цілодобово.

Сервіс пропонує для використання кілька пакетів послуг з різним набором функцій. Так, користувач може вибрати безкоштовний хостинг і розмістити статичний сайт, без підключення додаткових скриптів.

Платні варіанти хостингу на 1Гб, залежно від обраного тарифного пакету, роблять доступними для роботи PHP 5.2, 5.3, 5.4 та 5.5 на вибір (режим модуля Apache) і mySQ.

Послуги хостингу 1Gb надаються тільки за передоплатою.

Оплачувати хостинг 1Гб зручно, в будь-який час і в будь-якому місці можна через систему електронних платежів MyPay. Для цього вам достатньо наявності банківської карти Visa, Mastercard або Maestro, а також доступу в інтернет з мобільного комп'ютера або планшета. Реєструючись і створюючи особистий кабінет на MyPay, ви можете поповнювати хостинг 1Gb без додаткової комісії.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини