UcoZ - оплачуйте хостинг карткою Visa або Mastercard


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.
uCoz - історично одна з перших служб хостингу, з'явилися на інтернет-просторах колишнього СНД. Популярність ресурс отримав миттєво, завдяки можливості створити свій сайт і розмістити його безкоштовно на домені ukoz.ru. Такі опції швидко зробили ресурс популярним серед початківців веб-майстрів. Сьогодні у світовому рейтингу безкоштовних хостингів укозе займає 221 місце. Сайти, які розміщені тут, щодня відвідують близько 100 000 000 чоловік.

Сьогодні на укозе можна конструювати сайти різної спрямованості: регіональні портали, новинні служби, онлайн-магазини, персональні блоги, тематичні форуми і т. д.

З'явилися на uCoz і платні функції, які дозволяють розширити можливості користування хостингом. Сервіс пропонує кілька платних хостинг-пакетів з різним набором додаткових опцій.

Деякі переваги платного хостингу на uCoz:

• збільшення дискового простору і розміру завантажуваних файлів;
• підвищення швидкості завантаження сторінок за рахунок відключення реклами;
• можливість використовувати розширений вибір шаблонів для створення сайту;
• зниження показника відмов (також за рахунок усунення агресивної реклами);
• відкриття сайту до індексації в пошукових системах.

Якщо ви користуєтеся поліпшеним хостингом від укозе, оплачуйте послуги сервісу в електронній касі MyPay. На нашому сайті ви можете поповнити хостинг uCoz онлайн банківською картою, в будь-який зручний час, в будь-якому місці, з комп'ютера, планшета або смартфона. Після реєстрації на MyPay, ви зможете платити за хостинг на укозе без додаткової комісії.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини