Поповнити інтернет AllianceNet (Альянс нет)


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія AllianceNet спеціалізується на постачанні комунікаційних послуг. Своїм абонентам провайдер пропонує не тільки високошвидкісний бездротовий інтернет, але також можливість оплачувати його через електронні сервіси Приват24 і MyPay. Реєстрація в системі MyPay дозволяє поповнювати баланс особового рахунку в будь-який час доби. Потрібно лише заповнити анкету сайту і прив'язати банківську карту Visa або Mastercard.

Як відбувається оплата в електронному сервісі MyPay? 

Пройшовши процедури реєстрації та верифікації банківської карти, користувач онлайн сервісу MyPay може здійснювати будь-які доступні платежі за лічені хвилини. Для того щоб поповнити особовий рахунок компанії-постачальника Альянснет, досить виконати наступні дії:

 • зліва на головній сторінці сайту вибрати категорію «Інтернет провайдери»; 
 • вибрати пункт «AllianceNet»; 
 • ввести платіжний код; 
 • вказати суму грошей, яка буде зарахована на баланс; 
 • вибрати тип банківської карти, з якої буде списана вищевказана сума; 
 • клікнути на кнопку «Оплатити». 

Якщо зберегти дані цієї форми, то кожен наступний платіж буде проходити набагато швидше. Після завершення операції можна бути впевненим, що гроші надійдуть на особовий рахунок провайдера через кілька хвилин. Користувач може додати ярлик особистого кабінету на робочий стіл комп'ютера або телефону, щоб заходити в нього без зайвих зволікань.

Наші переваги 

Електронна система MyPay надає всім зареєстрованим користувачам можливість поповнювати мобільний баланс, оплачувати комунальні послуги і здійснювати інші платіжні операції без прихованих платежів. Наші фахівці розробили надійну систему кодів, завдяки якій всі платежі проходять під захистом.

Реєстрація в онлайн системі MyPay дає користувачеві наступні переваги:

 • великий список категорій для виплат, 
 • моментальне надходження коштів на баланс, 
 • цілодобову і стабільну роботу сервісу, 
 • гарантію недоторканності особистого кабінету і інформації про банківську карту, 
 • відсутність необґрунтованих комісій і прихованих платежів. 

Сплачуйте послуги Альянснет і інших компаній-постачальників через онлайн сервіс MyPay, щоб бути впевненим у збереженні відомостей про свою банківську карту і інших вигідних привілеї.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини