Поповнити інтернет Біттернет (Bitternet)


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Bitternet - постачальник інтернет-послуг, що діє в обласному центрі Тернополя і найближчих селищах. Провайдер використовує технологію підвищеної надійності і швидкості FTTB + Ethernet, яка вже діє не тільки у корпоративних замовників, а й приватних будинках, школах. Оплатити надані послуги компанії Bitternet можна за допомогою терміналів, або платіжної системи Mypay. За допомогою нашого сервісу гроші практично моментально зараховуються на особовий рахунок адресата, що дозволяє заощадити час.

Поповнення балансу БІТТЕРНЕТ: особливості процесу

Якщо ви вже пройшли реєстрацію в системі, то для здійснення оплати за допомогою банківської карти, досить зайти на сторінку вашого провайдера БІТТЕРНЕТ. В іншому випадку, спочатку зареєструйтеся. Після зробите такі дії:

  • введіть номер договору;
  • вкажіть необхідну суму грошей або виберіть, натиснувши на відповідний шаблон (доступний мінімум становить 2 грн, максимум 4999 грн);
  • визначте спосіб оплати;
  • натисніть «Оплатити».

Для зручності здійснення операцій в інтернеті надалі рекомендуємо зберегти введені параметри.

Mypay: незаперечні переваги

Оплата телефону, інтернету, ЖКГ, а також покупка квитків, переказ коштів - ви звикли мати станційний доступ до банківських карт за допомогою Приват24? Ефективне управління особистим рахунком гарантує і система онлайн-платежів Mypay. Наші клієнти можуть проводити платежі за дитячий сад, брати участь в добродійності, а ще поповнювати баланс улюблених соціальних мереж, вносити гроші на віртуальний гаманець. І все це можливо за допомогою карт Visa або Mastercard.

До переваг відноситься:

  • можливість оплатити послуги, не залишаючи дому;
  • контроль балансу;
  • 24/7 - фінансові транзакції з банківськими картами доступні сім днів на тиждень.

До явних плюсів сервісу варто віднести і надійність виконання операцій зі зняттям невеликий комісії. А мобільність - то незаперечна перевага, завдяки якому клієнт може поповнити особовий рахунок або провести платіж з будь-якої точки країни. В якості заохочувальних бонусів, наш сервіс проводить акції, а в разі виникнення питань на допомогу прийдуть онлайн-консультанти Mypay.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини