Поповнити інтернет САТок


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія Саток - один з найбільших постачальників телекомунікаційних послуг на ринку Київської області. Провайдер надає цифрове телебачення, доступ в інтернет і інші послуги, сплатити які можна через онлайн системи, на зразок MyPay і Приват24. Користувачі, які зареєструються в сервісі MyPay і пройдуть процедуру верифікації банківської карти, зможуть поповнювати особовий рахунок провайдера без прихованих платежів.

Як здійснюється оплата SATok через сервіс MyPay?

Для того щоб мати можливість поповнювати баланс особового рахунку Сатоко, користувач повинен відкрити сайт MyPay і пройти процедуру підтвердження банківської карти (Visa, Mastercard). Зайшовши в особистий кабінет, потрібно виконати наступні дії:

  • вибрати в списку категорій «Інтернет провайдери»;
  • вибрати категорію «Саток»;
  • ввести номер телефону і реквізити банківської картки;
  • вказати суму грошей, яку потрібно перевести;
  • погодитися на умови договору.

Гроші надійдуть на особовий рахунок відразу ж, як ви клацніть на кнопку «Оплатити». При цьому можна розраховувати на конфіденційність проведеного платежу і збереження відомостей про банківську карту. Ми створили надійну систему кодів, яка дозволяє здійснювати платіжні операції в цілковитій безпеці. Ризик передачі конфіденційної інформації третім особам повністю виключений.

Інші переваги реєстрації в системі MyPay

Оплата Сатоко - не єдина опція, яку надає наш електронний сервіс. Реєстрація дозволяє оплачувати великий список категорії, в тому числі щомісячні платежі по кредиту, штрафи за порушення ПДР, мобільний баланс, ЖКГ та інші. При цьому користувач може поповнювати свій баланс або банківську карту, а також здійснювати подібні операції на користь своїх друзів і родичів. Це дозволяє йому і його близьким залишатися на зв'язку цілодобово.

Зареєструвавшись в платіжній системі MyPay, користувач може покластися на наступні переваги:

  • великий список категорій,
  • моментальний переклад грошей,
  • можливість здійснення операцій в режимі онлайн,
  • цілодобовий доступ до особистого кабінету,
  • стабільну роботу сервісу,

Реєструйтеся в електронній системі MyPay, щоб оплачувати послуги постачальника Сатоко за допомогою декількох кліків.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини