Поповнити інтернет FRACTAL (Фрактал)


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Швидкісний інтернет від провайдера FRACTAL з'явився в Харкові і області порівняно недавно, але вже завоював визнання користувачів. Впровадження новітніх технологій, уважне ставлення з боку співробітників компанії FRACTAL - все це сприяє швидкому просуванню послуг провайдера. Оплатити їх тепер стало можливо в режимі онлайн за допомогою сайту MyPay і банківської карти. Це особливо зручно для жителів невеликих селищ і віддалених міських районів, де не завжди поблизу є каси і платіжні термінали. Але харків'яни, які живуть в центрі міста, також оцінили переваги порталу. З одного боку, він включає в себе гідності Приват24, з іншого боку скористатися можна карткою абсолютно будь-якого банку.

Що подобається користувачам в сайті MyPay?

MyPay - сучасний портал, який дозволяє поповнити потрібні вам особові рахунки протягом декількох хвилин. Для цього знадобиться банківська карта Mastercard або Visa з достатньою кількістю грошей, а також пристрій, підключений до інтернету.
Після цього можна починати діяти.

  • На порталі МайПей ви зможете скористатися більш ніж 2000 сервісів, які дозволяють не тільки оплатити послуги провайдера FRACTAL, але і розплатитися за газ, електрику, воду, дитячий сад і тренажерний зал, за інформаційні послуги таксі, поповнити мобільний, внести гроші на інші рахунки.
  • Якщо ви недосвідчений користувач і вам складно розібратися в системі оплат онлайн, ви можете звернутися за техподдержкой до фахівців, які постійно перебувають на зв'язку. Їхні телефони ви бачите вгорі ліворуч на сторінці сайту.
  • Побоюєтеся витоку інформації? Цього не варто боятися! Всі дані, які ви повідомляєте про себе і перекладаються засобах, охороняються на законодавчому рівні і технічними протоколами безпеки.

При цьому здійснити розрахунки ви зможете з будь-якої точки України.

Як поповнити рахунок на MyPay?

Якщо ви хочете внести гроші за інтернет через портал MyPay, дійте покроково.

  • Зайшовши на сторінку провайдера FRACTAL, впишіть номер особового рахунку.
  • Вкажіть суму внеску - від 2 до 4999 грн.
  • На наступній сторінці вкажіть номер своєї банківської картки.
  • Натисніть на «Оплатити». Якщо ви заповнили всі розділи вірно, тут же з'явиться повідомлення про успішну транзакції.

За цією ж схемою ви зможете зробити і інші потрібні вам платежі.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини