Поповнити інтернет Global-Net (Глобал Нет)


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Інтернет-провайдер Запоріжжя Global-net надає послуги в області підключення та налаштування високошвидкісного інтернету з 2008 року. Особливість компанії - співпраця не тільки з приватними особами, а й з великими компаніями регіону. Якщо ви цінуєте високу якість обслуговування, хочете отримати безперебійне цілодобове підключення до мережі, Global-net - ідеальне рішення для вас. Провайдер використовує в роботі виключно сучасне обладнання і живить оптичні магістралі без перебоїв, щоб кожен абонент зміг оцінити переваги співпраці з професіоналами. Почати користуватися високошвидкісним інтернетом не складно - зверніться в компанію і швидко оплатіть послуги інтернет-провайдера Global-net через сучасний сервіс MyPay в режимі онлайн. Вам більше не потрібно шукати термінали або реєструватися в системі Приват24. Щоб поповнити свій особовий рахунок на сайті МайПей потрібно зареєструватися в системі, платіж буде зарахований на ваш баланс за лічені хвилини!

Як швидко і надійно поповнити баланс Global-net через систему МайПей?

Оплатити інтернет від Global-net банківською картою в МайПей не складно. Для цього вам необхідно виконати декілька дій:

  • внести свій унікальний код;
  • вказати суму, на яку ви хочете поповнити особовий рахунок;
  • поставити галочку біля угоди з умовами договору оферти;
  • натиснути кнопку «Далі»;
  • в новому вікні ввести номер банківської карти;
  • вказати контактну інформацію - мобільний телефон та електронну адресу;
  • завершити оплату.

Для того щоб операція була успішною, скористайтеся банківською картою Visa або Mastercard, з достатнім балансом особистих коштів. Перед переходом на наступну сторінку перевірте коректність введеної інформації.

Чому МайПей - ідеальне рішення для швидкої оплати послуг в режимі онлайн?

Раніше, для того щоб cплатити послуги провайдера, дистриб'ютора, мобільного зв'язку та інших сервісів, клієнтам доводилося стояти в черзі до каси або шукати термінал. Завдяки МайПей такої необхідності немає! Ви отримуєте можливість швидко оплачувати різноманітні послуги через інтернет, використовуючи ту банківську карту, яка влаштовує вас. Система пропонує користувачам прискорити процедуру оплати, зберігши заповнений шаблон на сайті. Якщо вам потрібні квитанції - зайдіть в Особистий кабінет, авторизувавшись на сайті. Для зареєстрованих користувачів діють акції - після кожної транзакції на рахунок нараховуються бонуси, якими можна скористатися для оплати в майбутньому.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини