Поповнити інтернет ICN


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

ICN - велика телекомунікаційна компанія, що працює в Одесі близько двох десятків років. В даний час вона має сучасне обладнання - магістралями з оптоволокна і серверами високої потужності. Фахівці компанії забезпечують доступ в інтернет тисячам абонентів. На сайті Mypay ви легко зможете оплатити послуги даного провайдера. Зробити це можна дуже швидко, просто, онлайн, досить мати пристрій, підключений до мережі - планшет, мобільник, ноутбук, стаціонарний комп'ютер. Зареєструвавшись на сайті, необхідно повернутися на сторінку компанії і здійснити платіж.

Як можна поповнити ICN?

  • Для початку знайдіть в договорі особовий рахунок - він необхідний вам, щоб ввести його як логін для оплати. Введіть номер, прописаний в контракті з провайдером.
  • Далі необхідно вказати суму, яку ви збираєтеся сплатити. Можна ввести цифри від 1 до 500 грн, а можна скористатися підказками на сторінці і заплатити ICN 50,100, 200 грн.
  • Засіб оплати - банківська карта. Виберіть ту, якою ви користуєтеся - Mastercard або Visa.
  • Наступний крок - натисніть кнопку «Оплатити».
  • Протягом декількох хвилин гроші будуть списані з банківської карти і надійдуть компанії ICN.

Чому користувачі довіряють Mypay?

Принцип користування Mypay дуже схожий на Приват24. Система комфортна у використанні, особливо для тих, хто має рахунки в банках, що не володіють можливостями зробити платежі онлайн. Переваги Mypay - мінімальна комісія за фінансові операції, а також можливість оплатити інші послуги:

Всі зазначені дані охороняються законом, вони залишаються в цілковитій безпеці, захищені технічно і по законодавству. Поповнити необхідні вам особові рахунки на сайті можна в автоматичному режимі, налаштувавши потрібну функцію. В цьому випадку з банківської картки будуть списуватися саме ті суми, які ви вказали. Ніяких прихованих платежів! Кількість переведених грошей можна відстежувати самостійно з історії платежів, яка зберігається в вашому Особистому кабінеті.

Новини MyPay

Що таке кешбек та чому його не варто боятися.

Детальніше

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше
Всі новини