Поповнити інтернет ICN


Мінімальна сума поповнення: 10 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

ICN - велика телекомунікаційна компанія, що працює в Одесі близько двох десятків років. В даний час вона має сучасне обладнання - магістралями з оптоволокна і серверами високої потужності. Фахівці компанії забезпечують доступ в інтернет тисячам абонентів. На сайті Mypay ви легко зможете оплатити послуги даного провайдера. Зробити це можна дуже швидко, просто, онлайн, досить мати пристрій, підключений до мережі - планшет, мобільник, ноутбук, стаціонарний комп'ютер. Зареєструвавшись на сайті, необхідно повернутися на сторінку компанії і здійснити платіж.

Як можна поповнити ICN?

  • Для початку знайдіть в договорі особовий рахунок - він необхідний вам, щоб ввести його як логін для оплати. Введіть номер, прописаний в контракті з провайдером.
  • Далі необхідно вказати суму, яку ви збираєтеся сплатити. Можна ввести цифри від 1 до 500 грн, а можна скористатися підказками на сторінці і заплатити ICN 50,100, 200 грн.
  • Засіб оплати - банківська карта. Виберіть ту, якою ви користуєтеся - Mastercard або Visa.
  • Наступний крок - натисніть кнопку «Оплатити».
  • Протягом декількох хвилин гроші будуть списані з банківської карти і надійдуть компанії ICN.

Чому користувачі довіряють Mypay?

Принцип користування Mypay дуже схожий на Приват24. Система комфортна у використанні, особливо для тих, хто має рахунки в банках, що не володіють можливостями зробити платежі онлайн. Переваги Mypay - мінімальна комісія за фінансові операції, а також можливість оплатити інші послуги:

Всі зазначені дані охороняються законом, вони залишаються в цілковитій безпеці, захищені технічно і по законодавству. Поповнити необхідні вам особові рахунки на сайті можна в автоматичному режимі, налаштувавши потрібну функцію. В цьому випадку з банківської картки будуть списуватися саме ті суми, які ви вказали. Ніяких прихованих платежів! Кількість переведених грошей можна відстежувати самостійно з історії платежів, яка зберігається в вашому Особистому кабінеті.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини