Поповнити інтернет INTERA (ІНТЕРА) 2015


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Провайдер Intera 2015 надає високу швидкість інтернету до 100 Мбіт / с фізичним і юридичним особам. Компанія враховує кожне зауваження і пропозиція щодо технічної роботи, яке надійшло від клієнтів, і максимально швидко реагує на усунення будь-яких неполадок в мережі. Якщо ви користуєтеся Інтера 2015 і своєчасно переводите кошти на особовий рахунок, ви завжди можете залишатися онлайн. Тепер, не виходячи з дому, протягом декількох хвилин і з мінімальною комісією ви можете оплатити послуги Intera 2015 за допомогою системи платежів Мура.

Як cплатити ІНТЕРА 2015 за допомогою Мураy?

  • Введіть платіжний ID;
  • бажану суму (мінімально 2 грн);
  • підтвердіть спосіб оплати банківською картою Visa / Mastercard;
  • далі висвітитися повна сума з урахуванням комісії;
  • після цього натисніть «Оплатити».

Гроші будуть списані з вашої банківської карти і моментально переведені на вказану адресу. Якщо ви зареєстровані в системі, всі операції платежів і переказів зберігаються в вашому Особистому кабінеті. Також маючи Особистий кабінет, перед вами відкриється більше можливостей на сайті, однією з яких є регулярний платіж. Увімкніть цю функцію із зазначенням точної дати і суми, і система буде автоматично перераховувати кошти за призначенням.

Чому варто вибрати онлайн-сервіс Mypay?

Ми співпрацюємо вже з більше 2000 ліцензованими компаніями. Сайт призначений для того, щоб ви могли поповнювати особові рахунки і проведення різних операцій, таких як:

Також, на відміну від Приват24, у вас є можливість переказу грошей користувачам банківських карт будь-якого банку України. Ми працюємо відповідно до законів України і несемо відповідальність за збереження конфіденційної інформації. Наша команда забезпечує всіх своїх клієнтів надійним технічним захистом особистих даних таких як: ПІБ, номер банківської карти, пароль, номер телефону, імейл. Ви без побоювання можете поповнювати будь-які послуги існуючих в системі компаній в тому числі і провайдера Intera 2015

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини