Поповнити інтернет Інформаційні технології


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Інформаційні технології - це київський інтернет-провайдер. Компанія заснована в 1991 році і за роки свого існування завоювала довіру своїх клієнтів. Цей провайдер надає послуги інтернету, проклавши власну мережу оптоволоконних проводів з пропускною спроможністю 10 Гб / с. Стати клієнтами компанії Інформаційні технології можуть жителі таких районів Києва: Печерський, Дніпровський, Голосіївський, Деснянський і Дарницький.
Для поповнення інтернету від провайдера Інформаційні технології досить мати під рукою гаджет, підключений до мережі, банківську карту Visa або Mastercard - системи МайПей.

Алгоритм онлайн-поповнення

Оплатити послуги провайдера Інформаційні технології можна з легкістю в платіжній системі МайПей, для цього необхідно зробити лише кілька кліків.

  1. У першому полі ввести номер особового рахунку;
  2. У наступному введіть суму, на яку необхідно поповнити особовий рахунок, або ж використовуйте один з шаблонів - 50, 100 або 200 гривень;
  3. Якщо ви зареєстрований користувач, то відзначте пункт «Зберегти дані форми», щоб наступного разу вам не довелося заново заповнювати дані для здійснення платежу;
  4. Відзначте, що погоджуєтеся з умовами договору оферти;
  5. Натисніть «Далі»;
  6. У формі, яка відкриється, перевірте правильність введених даних;
  7. Введіть інформацію про свою банківську карту;
  8. Зачекайте смс з кодом підтвердження;
  9. Введіть цей код в спеціальному полі і натисніть «Оплатити»;
  10. Ви змогли поповнити рахунок.

Перевага системи МайПей

Наша платіжна система створена для проведення онлайн-платежів. Здійснювати оплату послуг в системі МайПей можна за допомогою банківської карти, виданої будь-яким з банків, в свою чергу в популярному додатку Приват 24 такої можливості немає, користувачі обмежені «приватівськими» картками. За допомогою МайПей можна оплатити понад 2000 сервісів, наприклад, поповнити мобільний, оплатити комунальні послуги, телебачення, штрафи за порушення ПДР, поповнити віртуальні рахунки онлайн ігор і багато іншого.
Після реєстрації ви отримаєте доступ до особистого кабінету, де зможете переглядати всі скоєні раніше транзакції.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини