Поповнити інтернет KIEV NET (Киев Нет)


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

КіевНет - це інтернет-провайдер. Компанія надає високоякісний доступ до мережі інтернет на високій швидкості. КіевНет використовує найсучасніші технології FTTH і FTTB. Завдяки власній мережі з оптоволокна всі користувачі отримують стабільний безлімітний доступ до мережі на швидкості 100Мбіт / с.
Для того щоб швидко оплатити послугу інтернет-провайдера КіевНет, досить буде перейти в онлайн-систему МайПей. Поповнити рахунок можна за допомогою банківської карти Visa або Mastercard. У порівнянні з Приват24 через МайПей можна поповнити рахунки через картки будь-якого банку.

Як сплатити рахунок в КіевНет?

Для поповнення особового рахунку КіевНет необхідно зробити кілька дій онлайн:

 1. На сторінці МайПей необхідно знайти вашого провайдера.
 2. У відведеному полі введіть номер договору.
 3. Введіть суму, на яку необхідно поповнити послугу інтернету, або виберіть зі готових шаблонів 50, 100 або 200 гривень.
 4. Якщо ви проходили реєстрацію в МайПей, то відзначте «зберегти дані форми», завдяки цьому в наступний раз вам не доведеться заново заповнювати поля.
 5. Натисніть на кнопку «Далі».
 6. Перевірте правильність введених раніше даних.
 7. Якщо все правильно, натисніть кнопку «Оплатити».
 8. Введіть дані своєї банківської картки.
 9. Дочекайтеся смс повідомлення, в якому надішлють код підтвердження, необхідний для того щоб оплатити послугу.
 10. Введіть код з смс в спеціальному полі.
 11. Все, оплата рахунку здійснена.

Переваги оплати через МайПей

Головним плюсом поповнення через МайПей є проведення платіжної операції онлайн, а також можливість оплати через будь-яку банківську карту. Всі операції в нашому сервісі здійснюються максимально швидко і безпечно. Ще однією перевагою є можливість оплати більш ніж 2000 різних сервісів, серед них оплата комунальних послуг, мобільних рахунків, штрафів за порушення правил дорожнього руху, телебачення, різних онлайн ігор і багато іншого.
Обов'язковою є повне збереження інформації про проведення всіх фінансових операцій, доступ до якої є тільки у вас. Якщо зареєструватися на сайті, можна отримувати приємні бонуси за кожну транзакцію. Більше корисної інформації ви побачите в своєму особистому кабінеті після завершення реєстрації.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини