Поповнити інтернет Лаки Нетворк (Lucky Network)


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Київський провайдер Lucky Network відомий своїм швидкісним інтернетом і доступними цінами. Завдяки цим якостям їм широко користуються клієнти в центральному регіоні країни. Поповнити рахунок і залишатися завжди на зв'язку тепер можна, не відходячи від комп'ютера. Досить мати банківську карту Mastercard або Visa і електронний пристрій будь-якого типу - ноутбук, стаціонарний ПК, смартфон, планшет. Головне, щоб ви мали вихід в інтернет. Якщо все це є, оплата займе декілька хвилин.

Як оплатити інтернет від провайдера Lucky Network?

Пройдіть нескладну реєстрацію на нашому сайті. Вона необов'язкова, але якщо ви станете постійним клієнтом МайПей, ви можете претендувати на знижки і бонуси. Зайшовши на сторінку компанії Lucky Network, виконайте наступні дії:

  • Введіть номер договору з провайдером Lucky Network, який вказаний в документі.
  • Наступний крок - позначаєте, на яку сумою ви збираєтеся поповнити особовий рахунок. Це може бути цифра від 2 до 4999 грн.
  • Чи погоджуєтеся з договором оферти - ставите галочку у віконці.
  • Перейшовши на наступну сторінку, ви вказуєте, який банківською картою збираєтеся сплатити послуги Lucky Network, вписуєте її номер.
  • Перевірте ще раз правильність заповненої форми і можете натискати на кнопку внизу «Оплатити».

Після цього гроші підуть на вказаний рахунок, і ви отримаєте повідомлення, що транзакція пройшла успішно.

Чому з нами вигідно співпрацювати?

В Україні добре відома система Приват24, але користуватися MyPay зручніше тим, у кого немає картки від ПриватБанку.

  • Оплатити послуги онлайн ви зможете банківською картою, яка видана будь-яким фінансовим закладом країни, а не тільки тієї, яку випустив ПриватБанк.
  • Ми пропонуємо більше 2000 сервісів, завдяки яким ви зможете поповнити мобільний, оплатити комунальні рахунки, хостинг, дистрибуцію, пожертвувати на благодійність, зробити будь-які необхідні вам платежі онлайн.
  • Ви отримуєте комфорт і вигоду: розплачуватися можна з будь-якого населеного пункту України, навіть перебуваючи в транспорті, в будь-який час доби, вдень або вночі. І все це - не відволікаючись надовго від своїх справ, навіть не встаючи з улюбленого крісла або дивана.

Додайте до цього, що вся ваша інформація надійно захищена і недоступна кому б то не було, крім вас. А сучасні швидкості і зручність здійснення платежів дозволять вам оцінити наші переваги і стати нашим постійним клієнтом.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини