Поповнити інтернет LanTrace


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія Lan Trace - надійний постачальник інтернету в містах і селах Київської області. Провайдер пропонує гнучкі тарифи, в яких ціна послуги залежить від місця розташування населеного пункту. Крім того, провайдер Lan Trace піклується про вдосконалення і розвитку технічного забезпечення мережі, регулярно збільшує зону покриття. Оплатити інтернет в селах не так просто, тому банкінг MyPay став популярним у більшості користувачів. Завдяки нашому сервісу можна здійснювати платежі онлайн - за допомогою банківської карти і будь-якого гаджета, підключеного до мережі. Поповнити Lan Trace ви зможете зі смартфона, планшета, персонального комп'ютера. Гроші спишуться з банківської карти в лічені хвилини.

Як сплатити послуги Lan Trace?

  • Увійдіть на MyРay - вам необхідно вказати про себе мінімальні дані: електронна пошта, пароль, телефон, регіон, в якому використовується інтернет Lan Trace.
  • Введіть номер договору з провайдером.
  • Вкажіть суму, на яку ви збираєтеся поповнити рахунок: від 2 до 4999 грн. Натискаєте кнопку «Далі».
  • На сторінці здійснення платежу вводите реквізити банківської картки - Visa або Mastercard.
  • Натиснувши на «Оплатити», ви тим самим переводите суму на особовий рахунок компанії.

Вся процедура займає лічені хвилини.

Плюси співпраці з MyPay

MyPay - це більше 2000 сервісів, з якими можна працювати в режимі онлайн. Це набагато більш широкий спектр пропозицій, ніж забезпечує той же Приват24. З МайПей ви зможете поповнити мобільний, перевести гроші на особовий рахунок водоканалу або газової компанії, заплатити за дитсадок, квитки на транспорт, здійснити будь-які інші платежі, не встаючи з-за комп'ютера.

Серед переваг сайту:

  • Мінімум комісійної плати за переклад.
  • Абсолютна безпека інформації - даних банківської карти, переказу грошей, історії платежів, які доступні тільки самому клієнту. Всі відомості, які користувач залишає на сайті охороняються на рівні законодавства України та технічними засобами захисту.
  • Платіж здійснюється протягом двох-трьох хвилин.
  • Інтерфейс сайту гранично простий і зрозумілий.

Постійних клієнтів очікують додаткові подарунки і бонуси, які дозволяють економити на платежах.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини