Поповнити інтернет Осокорки Онлайн


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

OSOKORKIONLINE - постачальник інтернету, діючий в Дарницькому районі Києва. Провайдер надає послуги клієнтам OSOKORKIONLINE, які проживають в приватних будинках, квартирах багатоповерхових будинків, а також юридичним особам, установам. Фірма постійно розширює спектр пропозицій, використовує інноваційні технології, сучасне обладнання, підключає інтернет через оптоволокно.

Сьогодні клієнти OSOKORKIONLINE мають можливість поповнити рахунок за допомогою сайту MyPay. Це зручний ресурс, який проводить платежі онлайн за допомогою банківської карти. Ми створили максимально зручний сервіс, щоб полегшити його використання всім клієнтам - від студентів до пенсіонерів.

Як поповнити OSOKORKIONLINE?

Спочатку пройдіть реєстрацію на сайті, для чого заповніть поля: e-mail, пароль, регіон, телефон.

  • На сторінці провайдера введіть платіжний код. Цей особовий рахунок дозволить ідентифікувати вас, як клієнта компанії.
  • Впишіть суму, на яку ви збираєтеся поповнити інтернет. Після заповнення всіх віконець вона автоматично спишеться з вашої банківської карти.
  • Натисніть на кнопку «Далі». У новому вікні вказуєте тип банківської карти - Visa, Mastercard, її номер.
  • Натиснувши на «Оплатити», ви завершуєте операцію.

Мінімальна сума, яку можна оплатити, складе 2 грн, максимум - 4999 грн. Поповнення буде трохи більше, ніж сума, яка надійде на особовий рахунок компанії OSOKORKIONLINE. Система покаже розмір комісії - вона становить мінімальний відсоток від платежу.

Що потрібно для користування MyPay?

Сервіс доступний для платежів онлайн, користуватися ним можуть всі жителі України. З його допомогою можна розплатитися за послуги ЖКГ, хостингу, заплатити за дитсадок, квитки на транспорт, здійснювати перекази грошових коштів. Щоб скористатися сервісом необхідно:

  • зареєструватися на сайті;
  • перевірити, щоб для оплати на банківській картці було достатньо грошей;
  • мати пристрій, підключений до мережі: ноутбук, планшет, телефон, персональний комп'ютер;
  • знати платіжний код, за допомогою якого потрібно переказати кошти.

Заплатити за користування інтернетом тепер можна, не виходячи з дому. І якщо раніше скористатися для оплати можна було тільки Приват24, сьогодні ми пропонуємо банкінг з широкими функціональними можливостями і мінімальною комісією.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини