Поповнити інтернет Qlan (Кьюлан)


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія QLAN надає клієнтам інтернет в багатоповерхових будинках і приватному секторі, як юридичним, так і фізичним особам. Провайдер постійно розширює спектр технічних послуг, оплатити які можна банківською картою в режимі онлайн. Це найбільш сучасний і зручний спосіб оплати. Тепер вам не потрібно виходити з дому, робити перекази коштів через термінали і каси, стояти в черзі. Щоб поповнити рахунок QLAN, скористайтеся популярним онлайн-сервісом MyPay. Переказати гроші з його допомогою дуже легко, вони надійдуть на особовий рахунок QLAN через 2-3 хвилини.

Переваги сервісу MyPay

  • Одне з найважливіших достоїнств проведення платежів в інтернеті за допомогою MyPay - збереження безпеки введених даних. На нашому сайті вони засекречені, конфіденційність інформації забезпечується технічними засобами захисту, розробленими нашими фахівцями. Також всі особисті дані надійно охороняються законами України.
  • Ми з повагою ставимося до кожного клієнта, тому користуючись нашими послугами постійно, ви отримаєте знижки і бонуси, які допоможуть заощадити кошти при майбутніх оплатах.
  • Оператори, що працюють на сервісі, нададуть миттєву допомогу, якщо виникнуть труднощі з пошуком підприємства, функції, послуги. Фахівці дадуть відповідь на технічні питання щодо проведення платежів.

Як поповнити особовий рахунок за допомогою банківської карти?

Найперший крок - проходження реєстрації. Зареєструвавшись, дієте покроково. Щоб оплатити QLAN, заповніть такі графи:

  • номер договору - платіжний код, який вам надала компанія QLAN при укладенні договору на проведення інтернету;
  • суму поповнення - вкажіть, скільки ви хочете заплатити провайдеру, це може бути, як готовий варіант - 100, 200 грн, так і довільна сума від 2 до 4999 грн;
  • натискаєте на «Далі»;
  • у знову віконці вписуєте банківську карту Mastercard або Visa і її номер;
  • потім тиснете на кнопку «Оплатити».

Точно так же, як і банкінг Приват24, MyPay дозволяє оплачувати кабельне телебачення, комп'ютерні ігри, хостинг, соціальні мережі, здійснювати інші платежі по більш 2000 сервісів, які ми пропонуємо нашим клієнтам.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини