Поповнити інтернет Qlan (Кьюлан)


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія QLAN надає клієнтам інтернет в багатоповерхових будинках і приватному секторі, як юридичним, так і фізичним особам. Провайдер постійно розширює спектр технічних послуг, оплатити які можна банківською картою в режимі онлайн. Це найбільш сучасний і зручний спосіб оплати. Тепер вам не потрібно виходити з дому, робити перекази коштів через термінали і каси, стояти в черзі. Щоб поповнити рахунок QLAN, скористайтеся популярним онлайн-сервісом MyPay. Переказати гроші з його допомогою дуже легко, вони надійдуть на особовий рахунок QLAN через 2-3 хвилини.

Переваги сервісу MyPay

  • Одне з найважливіших достоїнств проведення платежів в інтернеті за допомогою MyPay - збереження безпеки введених даних. На нашому сайті вони засекречені, конфіденційність інформації забезпечується технічними засобами захисту, розробленими нашими фахівцями. Також всі особисті дані надійно охороняються законами України.
  • Ми з повагою ставимося до кожного клієнта, тому користуючись нашими послугами постійно, ви отримаєте знижки і бонуси, які допоможуть заощадити кошти при майбутніх оплатах.
  • Оператори, що працюють на сервісі, нададуть миттєву допомогу, якщо виникнуть труднощі з пошуком підприємства, функції, послуги. Фахівці дадуть відповідь на технічні питання щодо проведення платежів.

Як поповнити особовий рахунок за допомогою банківської карти?

Найперший крок - проходження реєстрації. Зареєструвавшись, дієте покроково. Щоб оплатити QLAN, заповніть такі графи:

  • номер договору - платіжний код, який вам надала компанія QLAN при укладенні договору на проведення інтернету;
  • суму поповнення - вкажіть, скільки ви хочете заплатити провайдеру, це може бути, як готовий варіант - 100, 200 грн, так і довільна сума від 2 до 4999 грн;
  • натискаєте на «Далі»;
  • у знову віконці вписуєте банківську карту Mastercard або Visa і її номер;
  • потім тиснете на кнопку «Оплатити».

Точно так же, як і банкінг Приват24, MyPay дозволяє оплачувати кабельне телебачення, комп'ютерні ігри, хостинг, соціальні мережі, здійснювати інші платежі по більш 2000 сервісів, які ми пропонуємо нашим клієнтам.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини