Поповнити інтернет RealNet


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Real Net - це інтернет-провайдер, який з далекого 2008 року надає свої послуги з підключення високошвидкісного безлімітного інтернету. Компанія займає одне з перших місць за якістю інтернету і рівню обслуговування клієнтів. А також має одні з кращих умов підключення.

Для швидкого поповнення інтернету від провайдера Real Net досить скористатися онлайн-сервісом МайПей. Оплатити послугу можна за допомогою банківської карти Visa або Mastercard.

Алгоритм поповнення рахунку Real Net

Для того щоб зробити поповнення особового рахунку Real Net, досить просто зайти на сайт МайПей.

  • У відведеному полі введіть ваш логін, який є в договорі з інтернет-провайдером.
  • В наступному полі введіть суму, на яку необхідно зробити поповнення або виберіть готовий шаблон  50, 100 або 200 гривень.
  • Якщо ви є зареєстрованим користувачем, то зробіть позначку біля пункту «зберегти дані форми», щоб наступного разу, коли знадобитися оплатити послугу не довелося заново заповнювати поля.
  • Погодьтеся з умовами договору офферти.
  • Клацніть "далі».
  • На сторінці, перевірте правильність введених вами даних.
  • Натисніть «Оплатити».
  • Заповніть дані своєї банківської картки.
  • Введіть код з смс повідомлення, це необхідно для підтвердження оплати послуги.
  • Ось і все, поповнення особового рахунку скоєно.

Переваги оплати через МайПей

Крім оплати інтернету в системі МайПей можна скористатися більш ніж 2000 різних сервісів. Серед них: поповнення мобільного рахунку, оплата комунальних послуг, телебачення, віртуальних рахунків онлайн ігор, дитячого садка, штрафів за порушення правил дорожнього руху, перекази грошей з картки на картку і безліч інших. Головною перевагою є проведення всіх фінансових операцій в режимі онлайн. Також система МайПей має значний плюс у порівнянні з Приват24, адже в нашій онлайн-касі не має значення, за допомогою якої банківської карти ви робите транзакцію.
Для отримання всіх можливостей МайПей необхідно зареєструватися, тоді в особистому кабінеті ви зможете переглядати інформацію про всі фінансові операції, які ви робили і отримувати приємні бонуси за кожну проведену транзакцію.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини