Поповнити інтернет WULKAN ISP (Вулкан АйСП)


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Оптоволоконний кабель, який використовує провайдер WULKAN ISP - нове слово в телекомунікаційних технологіях. Якість інтернету при цьому значно поліпшується, з'являються нові можливості, тому попит на послуги WULKAN ISP стабільно зростає. Для безперебійної роботи інтернету необхідно тільки наявність грошей на особовому рахунку. Сьогодні оплатити WULKAN ISP можна не тільки в терміналі і касі банку, а й онлайн - за допомогою звичайної банківської карти Mastercard або Visa через сервіс MyPay.

Як провести оплату?

Для здійснення платіжної операції потрібно пройти кілька простих кроків, які позначені на сторінці WULKAN ISP нашого сайту.

  • Крок 1. Зареєструйтеся, вказавши електронну адресу, ім'я, прізвище регіон. Будьте абсолютно спокійні: ваша інформація надійно охороняється не тільки на законодавчому рівні, а й технічними засобами, розробленими нашими фахівцями.
  • Крок 2. Введіть номер договору (платіжний код), наданий провайдером WULKAN ISP, суму, яку вносите від 2 до 4999 грн. Можна використовувати підказки: 50, 100, 200 грн. Тиснете кнопку «Далі».
  • Крок 3. На графі вписуєте тип і номер банківської карти, за допомогою якої збираєтеся здійснити оплату інтернету онлайн. Після цього тиснете на кнопку «Оплатити» - і операція з внесення грошей здійснена.

Зачекайте кілька хвилин, щоб отримати підтвердження - повідомлення від системи, що гроші за послуги переведені на особовий рахунок.

Що дає клієнтам використання MyPay?

Ті, хто скористався сервісом, відразу ж відзначили його переваги.

  • Поповнити мобільний, заплатити за дитсадок, заняття в гуртках, тренажерному залі можна, використовуючи більше 2000 сервісів, передбачених на сайті.
  • Хоча зовні робота сервісу схожа на банкінг Приват24, з нами ви зможете скористатися банківською картою, яка випущена будь-яким банком України.
  • Зверніть особливу увагу на те, що ми готові прийти вам на допомогу при найменшому скруті: зателефонуйте за телефонами служби підтримки і наші фахівці допоможуть вам.

Скористайтеся нашим сервісом, і ви на практиці переконайтеся в тому, наскільки комфортно користуватися МайПей. Залишайтеся з нами, тому що це по-справжньому простий спосіб поповнити рахунки і здійснювати будь-які платежі!

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини