Поповнити інтернет Airbites (Аірбайтс)


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 5000 грн.

Популярний інтернет-провайдер Airbites є дуже затребуваним серед користувачів, на сайті MyPay можна поповнити його рахунок всього за хвилину. Потрібно знати тільки номер договору і мати банківську карту з достатньою балансом. Приймаються кредитні та накопичувальні картки Mastercard або Visa. Операція займає не більше хвилини, провести її можна в режимі онлайн з мобільного або комп'ютера. Варто звернути увагу і на інші послуги на сайті, крім обраного інтернет-провайдера, їх количесвто на даний момент більше 2000.

Як швидко оплатити послуги Airbites?

Для зарахування коштів на рахунок обраного оператора, варто заповнити наступні поля:

  • вказати номер особового рахунку;
  • вибрати суму;
  • прийняти угоду оферти;
  • перейти на сторінку введення даних банківської карти;
  • завершити операцію.

Для проведення платежу можна розрахуватися банківською карткою, сума транзакції повинна бути від 1 до 5 000 гривень за операцію. Сума вводиться користувачем вручну, можна вибрати вже готові шаблони (50, 100, 200 грн).
Ухвалення умов оферти є обов'язковим, для цього необхідно відзначити галочкою відповідний бокс. Після цього висвітиться кнопка «Далі» і буде завантажена сторінка підтвердження операції. Також необхідно правильно заповнити необхідні поля, це номер і сума. У разі помилки система підсвітить поле в невірними даними.

Сервіси MyPay

Сайт приємно оформлений, має просту і зрозумілу структуру. За допомогою MyPay можна, не виходячи з дому поповнити не тільки Airbites, а й інші сервіси. Погасити заборгованість, замовити в мережі товари, одяг, їжу, розрахуватися за доставку. На відміну від Приват24, в каталозі послуг MyPay більше 2000 сервісів. Серед них найпопулярніші інтернет-провайдери, оператори мобільного зв'язку, підприємства ЖКГ і багато інших. Крім Airbites можна провести такі операції:

Каталог активно розширюється, додаються нові сервіси, а оплатити їх стає все простіше.
Не потрібно більше стояти в чергах перед терміналом і шукати потрібних операторів, досить відвідати сайт і за лічені хвилини провести всі необхідні операції.

Новини MyPay

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше
Всі новини