Поповнити інтернет Airbites (Аірбайтс)


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 5000 грн.

Популярний інтернет-провайдер Airbites є дуже затребуваним серед користувачів, на сайті MyPay можна поповнити його рахунок всього за хвилину. Потрібно знати тільки номер договору і мати банківську карту з достатньою балансом. Приймаються кредитні та накопичувальні картки Mastercard або Visa. Операція займає не більше хвилини, провести її можна в режимі онлайн з мобільного або комп'ютера. Варто звернути увагу і на інші послуги на сайті, крім обраного інтернет-провайдера, їх количесвто на даний момент більше 2000.

Як швидко оплатити послуги Airbites?

Для зарахування коштів на рахунок обраного оператора, варто заповнити наступні поля:

  • вказати номер особового рахунку;
  • вибрати суму;
  • прийняти угоду оферти;
  • перейти на сторінку введення даних банківської карти;
  • завершити операцію.

Для проведення платежу можна розрахуватися банківською карткою, сума транзакції повинна бути від 1 до 5 000 гривень за операцію. Сума вводиться користувачем вручну, можна вибрати вже готові шаблони (50, 100, 200 грн).
Ухвалення умов оферти є обов'язковим, для цього необхідно відзначити галочкою відповідний бокс. Після цього висвітиться кнопка «Далі» і буде завантажена сторінка підтвердження операції. Також необхідно правильно заповнити необхідні поля, це номер і сума. У разі помилки система підсвітить поле в невірними даними.

Сервіси MyPay

Сайт приємно оформлений, має просту і зрозумілу структуру. За допомогою MyPay можна, не виходячи з дому поповнити не тільки Airbites, а й інші сервіси. Погасити заборгованість, замовити в мережі товари, одяг, їжу, розрахуватися за доставку. На відміну від Приват24, в каталозі послуг MyPay більше 2000 сервісів. Серед них найпопулярніші інтернет-провайдери, оператори мобільного зв'язку, підприємства ЖКГ і багато інших. Крім Airbites можна провести такі операції:

Каталог активно розширюється, додаються нові сервіси, а оплатити їх стає все простіше.
Не потрібно більше стояти в чергах перед терміналом і шукати потрібних операторів, досить відвідати сайт і за лічені хвилини провести всі необхідні операції.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини