Поповнити інтернет Avenue


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Локальна комп'ютерна мережа Avenue пропонує клієнтам вигідні умови співпраці та надає свої послуги на території Сумської області. Якщо вам необхідний стабільний, надійний і доступний інтернет, Avenue - ідеальне рішення для вас. Мережа Avenue налічує щонайменше 1500 комп'ютерів, має в своєму розпорядженні кілька серверів і прекрасно справляється з оперативним підключенням нових клієнтів. Хочете оплатити послуги інтернет провайдера Avenue швидко і просто? Скористайтеся зручною системою для розрахунків в інтернеті MyPay.

Як поповнити особовий рахунок інтернет провайдера Avenue в МайПей?

Система MyPay розрахована на швидке і надійне поповнення особового рахунку для клієнтів різноманітних сервісів і онлайн-додатків за допомогою банківської карти. Тут ви можете легко оплатити послуги провайдера, дистриб'ютора, таксі або здійснити операції з електронною валютою. Для того щоб здійснити оплату, вам буде потрібно виконати кілька простих дій:

  1. ввести ідентифікатор користувача;
  2. вказати суму поповнення;
  3. погодитися з умовами договору оферти;
  4. вибрати метод оплати - банківською картою Visa або Mastercard;
  5. вказати номер банківської карти;
  6. завершити поповнення, натискаючи кнопку «Оплатити».

В системі набагато простіше поповнити рахунок, оскільки користувачеві не доведеться вказувати дані конкретної банківської карти, як наприклад, на сайті Приват24. Ви зможете здійснити оплату незалежно від того, хто є емітентом вашої банківської карти!

Вигоди від використання сервісу MyPay

Оплачувати послуги в режимі онлайн неймовірно просто і вигідно. Вам більше не доведеться витрачати багато часу на пошук терміналу або тривалу реєстрацію на сторонніх сайтах. Все, що потрібно - це наявність достатнього балансу коштів і безперебійний доступ до інтернету. Клієнти МайПей можуть бути впевнені у високій надійності і безпеки операцій - всі дані сайту захищені за допомогою сучасних систем! Якщо ви не хочете реєструвати на сайті - не біда! Оплату можна провести і без реєстрації.

Бонусом для зареєстрованих користувачів стане Особистий кабінет, в якому міститься інформація про проведену оплату, а також бонуси, що нараховуються користувачеві після кожного поповнення. Ви можете проводити будь-які операції в системі за лічені хвилини, не виходячи з дому. Якщо у вас немає бажання кожен раз заново вносити дані - збережіть форму на сайті і скористайтеся нею при повторному відвідуванні!

Новини MyPay

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше
Всі новини