Поповнити інтернет Avenue


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Локальна комп'ютерна мережа Avenue пропонує клієнтам вигідні умови співпраці та надає свої послуги на території Сумської області. Якщо вам необхідний стабільний, надійний і доступний інтернет, Avenue - ідеальне рішення для вас. Мережа Avenue налічує щонайменше 1500 комп'ютерів, має в своєму розпорядженні кілька серверів і прекрасно справляється з оперативним підключенням нових клієнтів. Хочете оплатити послуги інтернет провайдера Avenue швидко і просто? Скористайтеся зручною системою для розрахунків в інтернеті MyPay.

Як поповнити особовий рахунок інтернет провайдера Avenue в МайПей?

Система MyPay розрахована на швидке і надійне поповнення особового рахунку для клієнтів різноманітних сервісів і онлайн-додатків за допомогою банківської карти. Тут ви можете легко оплатити послуги провайдера, дистриб'ютора, таксі або здійснити операції з електронною валютою. Для того щоб здійснити оплату, вам буде потрібно виконати кілька простих дій:

  1. ввести ідентифікатор користувача;
  2. вказати суму поповнення;
  3. погодитися з умовами договору оферти;
  4. вибрати метод оплати - банківською картою Visa або Mastercard;
  5. вказати номер банківської карти;
  6. завершити поповнення, натискаючи кнопку «Оплатити».

В системі набагато простіше поповнити рахунок, оскільки користувачеві не доведеться вказувати дані конкретної банківської карти, як наприклад, на сайті Приват24. Ви зможете здійснити оплату незалежно від того, хто є емітентом вашої банківської карти!

Вигоди від використання сервісу MyPay

Оплачувати послуги в режимі онлайн неймовірно просто і вигідно. Вам більше не доведеться витрачати багато часу на пошук терміналу або тривалу реєстрацію на сторонніх сайтах. Все, що потрібно - це наявність достатнього балансу коштів і безперебійний доступ до інтернету. Клієнти МайПей можуть бути впевнені у високій надійності і безпеки операцій - всі дані сайту захищені за допомогою сучасних систем! Якщо ви не хочете реєструвати на сайті - не біда! Оплату можна провести і без реєстрації.

Бонусом для зареєстрованих користувачів стане Особистий кабінет, в якому міститься інформація про проведену оплату, а також бонуси, що нараховуються користувачеві після кожного поповнення. Ви можете проводити будь-які операції в системі за лічені хвилини, не виходячи з дому. Якщо у вас немає бажання кожен раз заново вносити дані - збережіть форму на сайті і скористайтеся нею при повторному відвідуванні!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини