Поповнити інтернет Batyevka Net


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Інтернет-провайдер Batyevka.net пропонує киянам оновлені тарифи на послуги. Тепер вам доступний ідеальний інтернет для спілкування в соціальних мережах, розваг, перегляду фільмів в режимі онлайн і скачування навіть самих об'ємних файлів. З Batyevka.net постійні клієнти можуть отримати бонус, при підключенні одного! Найшвидший інтернет у Києві можна підключити дешевше з Batyevka.net і багато абонентів вже перевірили це особисто. Більш того, крім якісного інтернету, клієнти провайдера можуть підключити телебачення, яке дозволить переглядати улюблені канали в найвищій якості. Не пропустіть шанс, стати користувачем швидкісного інтернету, оплативши послуги провайдера через МайПей вже зараз!

Як оплатити послуги Batyevka.net через МайПей?

Сучасні інтернет-користувачі вважають за краще зручний сервіс і практичний підхід до вирішення будь-яких питань. Саме тому так актуально сьогодні користуватися послугами перевірених сервісів для розрахунків в інтернеті. МайПей - ідеальне рішення для швидкого і надійного поповнення особового рахунку мобільного зв'язку, інтернет-провайдерів, дистриб'юторів, таксі і навіть онлайн-ігор. Для того щоб оплатити Batyevka.net, вам необхідно ввести наступні дані:

  • номер договору;
  • суму поповнення.

Система автоматично знайде ваш договір і перенаправить вас на наступну сторінку, де вам буде запропоновано внести номер банківської карти, термін її дії, код CVV2, адреса електронної пошти та контактний номер телефону. Особливість оплати в МайПей - використання банківських карт Visa або Mastercard. На відміну від знайомого сервісу Приват24 ви можете використовувати будь-яку банківську карту, незалежно від того, хто виступає її емітентом - обмежень в даному питанні на сайті немає!

Чому поповнити особовий рахунок Batyevka.net через МайПей вигідніше?

Поповнити свій баланс на сайті вигідно з кількох причин:

  • вам не потрібно реєструватися, якщо ви цього не хочете;
  • система пропонує авторизованим користувачам бонуси, які можна використовувати для наступних транзакцій;
  • тепер можна використовувати один сайт для того, щоб поповнити мобільний телефон, оплатити комуналку або робочі програми!

Система надійно захищена і пропонує користувачам вигідні умови взаємодії, а щоб заощадити свій час, збережіть повністю заповнену форму оплати на сайті і використовуйте її повторно для систематичної оплати послуг інтернет-провайдера!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини