Поповнити інтернет Чорне море. Інтернет


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія Чорне Море функціонує з 1991 року на території Одеси, успішно будує волоконно-оптичні магістралі і надає абонентам доступ до мережі інтернет за допомогою коаксильной будинкової мережі. Інтернет-провайдер Чорне Море систематично модернізує обладнання та технологію своєї роботи, щоб абоненти могли підключити швидкісний інтернет дешевше і простіше. Абоненти провайдера Чорне Море можуть оплатити інтернет, використовуючи сучасний сервіс для онлайн розрахунків MyPay просто і без зволікань. Для того щоб поповнити свій особовий рахунок, вам буде потрібно лише скористатися кращою банківською картою, з достатнім балансом коштів!

Cплачуємо інтернет від Чорне Море простої швидко в MyPay

Оплачувати послуги сервісів і компаній через інтернет зручно і просто. Найчастіше, для подібних розрахунків клієнтам доводиться довго проходити реєстрацію, а нерідко і заводити банківську карту конкретного банку, як у випадку з Приват24. МайПей не висуває подібних вимог для користувачів. Ви можете оплатити інтернет від фірми Чорне Море, мобільний зв'язок, онлайн-ігри і різні додатки, використовуючи банківську карту Visa або Mastercard кращого банку, навіть без реєстрації. Для того щоб операція пройшла успішно, вам буде потрібно заповнити форму на сайті, ввівши:

  • id-код;
  • суму поповнення;
  • реквізити банківської картки;
  • контактну інформацію - номер телефону і email адреса.

Система ідентифікує вас як клієнта компанії провайдера, а після перенаправить на сторінку, де вам буде потрібно ввести номер банківської карти і контактні дані. Обов'язково поставте галочку і погодьтеся з умовами договору оферти, а також перевірте коректність внесеної інформації, перш ніж натиснути «Далі».

Чому користуватися МайПей вигідно?

Кожен сучасний користувач інтернету прагне здійснювати всі розрахункові операції швидко і вигідно. МайПей дає своїм користувачам більше переваг:

Максимальна сума поповнення особового рахунку для даної операції 4999 грн.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини