Поповнити інтернет CityNet (СитиНет)


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Сіті Нет - це оператор, який працює в Херсонській області за технологіями бездротового підключення. Провайдер надає послуги інтернету в режимі Wi-Fi, що дозволяє забезпечувати безперебійним підключенням найвіддаленіші райони. Єдина умова - вчасно поповнити рахунок, відповідний тарифу. Якщо ви підключені до цього провайдеру, то внести гроші на особовий рахунок можна за допомогою сервісу MyPay в режимі онлайн.

Як внести плату за інтернет?

Якщо ви вирішили скористатися послугами сервісу та оплатити CityNet онлайн, для початку зареєструйтеся на сайті.

Як пройти реєстрацію? Ви вводите свою електронну пошту, регіон, телефонний номер, пароль. Після реєстрації відкриється Особистий кабінет, в якому будуть зберігатися ваші платежі, а також шаблони з номером банківської карти.

На сторінці оплати ви заповнюєте такі поля:

  • номер договору (особовий рахунок), записаний у контракті;
  • суму грошей, які ви збираєтеся внести - можна набрати її вручну або вибрати округлений варіант (50, 100, 200 грн.);
  • в рядку «Погоджуюся з договором» потрібно просто поставити галочку - по суті, ви дозволяєте сервісу перерахувати плату провайдеру CityNet;
  • кнопка «Оплатити» - останній крок в системі. Після цього ви можете бути впевненими, що необхідна сума пішла по заданому адресою.

Чому так вигідно використовувати сервіс Mypay?

  • Робота з сервісом нагадує принцип дії Приват24, але у нас можна використовувати не тільки «Приватівський» картку, але і будь-яку банківську карту, випущену фінансовими установами України.
  • Користуючись MayPay, ви зможете поповнити мобільний, cплатити комунальні послуги, зробити інші платежі, які вам необхідні. При цьому ви зможете використовувати для входу в Особистий кабінет не тільки стаціонарний комп'ютер, а й планшет, смартфон, ноутбук.
  • Переказ грошових коштів залишається в таємниці, всі ваші дані захищені, тому будь-які відомості про доступні вам фінансах відомі тільки вам.
  • Транзакція займає кілька хвилин, тому оплатити інтернет Сіті Нет можна легко і швидко, не витративши зайвого часу.

Почніть користуватися сервісом MayPay - ви побачите самі, наскільки це зручно!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини