Поповнити інтернет CNM - K1


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

CNM-K1 - сучасний провайдер, що пропонує послуги інтернету в Оболонському районі Києва. Для своїх клієнтів компанія підготувала кілька оптимальних тарифів, вже включають крім підключення до мережі ще й Internet TV. Крім того, на сайті можна побачити, чи є ваша вулиця і будинок в списку фірми, а онлайн-оператори володіють, чи можна провести інтернет саме на вашу адресу. Також провайдер знаменитий участю і проведенням благодійних акцій, впровадженням додаткових, в тому числі і безкоштовних, доповнень для своїх користувачів.

Якщо ви вже підключилися до CNM-K1 або збираєтеся стати їх клієнтами, ми допоможемо вам оплачувати послуги цієї компанії. Mypay - сервіс швидких онлайн-платежів. Вам всього лише потрібно підключення до мережі, скористатися сайтом можна з будь-якого пристрою - планшета, ПК, ноутбука, смартфона.

Як поповнити особовий рахунок CNM-K1?

Щоб оплачувати CNM-K1 через Mypay потрібно пройти реєстрацію на нашому сайті. Все просто! Вам слід заповнити поля: e-mail, телефон, пароль. І ось у вас вже є доступ до Особистого кабінету. Тут від вас буде потрібно ввести номер банківської карти (Mastercard або Visa). Не турбуйтеся про своїх даних, вони залишаться конфіденційними. Для цього наші програмісти використовують сучасні технології захисту. На сторінці компанії вам потрібно заповнити такі графи:

  • Логін. Це аналог особового рахунку. Саме логін визначає вас, як клієнта компанії, його можна побачити в договорі з провайдером.
  • Сума. У контракті прописано, скільки грошей в місяць ви повинні перераховувати за послуги. Введіть цю цифру або виберіть із запропонованих системою.
  • Спосіб оплати. Натискаєте на список, що випадає і вибираєте банківську карту, з якої будуть списані кошти.

Система видасть суму до оплати вже з урахуванням комісії. Зверніть увагу, що вона мінімальна. Вам залишиться натиснути на кнопку «Оплатити».

Переваги онлайн-платежів з Mypay

  • Простий інтерфейс, в ньому немає нічого зайвого. Вся інформація зрозуміло структурована за розділами.
  • Безпека, захищеність даних спеціальними електронними протоколами і законодавством.
  • Мінімальна переплата, вона варта того, щоб поповнювати рахунки, не виходячи з дому.
  • Більше 2000 підключених сервісів.

За допомогою Mypay ви зможете переводити гроші між банківськими картами, як в Приват24, купувати квитки на автобус, платити за дитячий сад, хостинг, оголошення та інше.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини