Поповнити інтернет Диджиком (Digicom)


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія Діджіком заснована в 2003 році, і протягом декількох років цей провайдер став лідером бездротового інтернету на півдні України. Сьогодні їм користуються банки, офіси, школи, підприємства не тільки в великих містах, а й у найвіддаленіших населених пунктах, а також жителі приватного сектора. Часто користувачам в селах і селищах складно дістатися до терміналів, тому вони особливо будуть раді тому, що тепер поповнити рахунок Digicom і вчасно внести гроші за послуги можна в режимі онлайн. Для цього необхідно скористатися сервісом MyPay, який за своїми функціями нагадує популярний Приват24, але на відміну від нього, ви можете оплатити послуги банківськими картами Mastercard або Visa, випущеними будь-яким банком.

Як перевести гроші за послуги Діджіком?

Перш за все, необхідно зареєструватися на сайті - з цим завданням легко впорається будь-який користувач інтернету. Далі сервіс створить для вас Особистий кабінет, в якому буде відображатися ваша історія платежів, шаблони. За допомогою нашого сервісу ви зможете оплатити послуги, а також здійснити оплату дитсадка, заплатити за газ і світло, заняття в тренажерному залі, поповнити мобільний телефон і розплатитися за іншими платежами.

Відкривши сторінку оплати Digicom, ви крок за кроком вводите такі дані:

  • номер свого договору з провайдером - особовий рахунок, який ви отримали під час укладання контракту;
  • сума оплати: можна вносити суму, яку ви повинні сплатити згідно з угодою або вибрати круглу суму із запропонованих варіантів;
  • спосіб оплати - це ваша банківська карта, введіть її номер;
  • згоду з умовами договору - тут необхідно поставити галочку;
  • кнопка «Оплатити» - натисніть її для завершення процесу.

Зручні онлайн-платежі з MyPay

  • Щоб внести гроші в пунктах оплати або терміналах, потрібно спочатку дістатися до них. Особовий рахунок Digicom за допомогою MyPay легко поповнити, не виходячи з дому.
  • Якщо на банківській картці у вас достатньо коштів, можна замовити автоматичне списання оплати щомісяця.
  • Ваші платежі захищаються законодавчо, ніхто крім вас не зможе увійти в ваш Особистий кабінет.
  • Якщо у вас виникнуть труднощі з обслуговуванням на сервісі, ви завжди зможете звернутися в службу підтримки, яка працює цілодобово. Наші фахівці готові прийти до вас на допомогу.

Скористайтеся MyPay, відчуєте наші переваги.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини