Поповнити інтернет DKlan (ДКЛан)


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Неможливо собі уявити сучасну людину, яка не має доступу до інтернету. Звичайно ж, у вік комп'ютерних технологій кожен хоче бути забезпечений надійним і якісним підключенням в мережі цілодобово. Якщо ви живете в Одесі, в районі Черемушки, підключіть надшвидкісний інтернет від провайдера Dklan. Оплачувати послуги провайдерів простіше через сучасні платіжні системи, які дозволяють здійснити оплату за лічені хвилини, використовуючи будь-яку бажану банківську карту. MyPay - той сервіс, де можна оплатити найрізноманітніші види послуг в режимі онлайн, в тому числі послуги інтернет-провайдера Dklan.

Як сплатити Dklan на сайті МайПей?

Для того щоб поповнити особовий рахунок Dklan на сайті МайПей, користувачеві не потрібно реєструватися. Виконайте послідовні дії і користуйтеся інтернетом із задоволенням:

  • введіть платіжний код;
  • вкажіть суму поповнення;
  • погодьтеся з умовами договору офферти;
  • Натисніть кнопку "Далі".

Система автоматично перенаправить вас на наступну сторінку, де ви вкажіть дані своєї банківської картки. Для того щоб швидко поповнити особовий рахунок користувач може використовувати банківську карту, емітовану будь-яким банком. Головна умова успішності транзакції - достатній баланс коштів і наявність банківської карти Visa або Mastercard. Сервіс дає користувачам велику свободу дій, в порівнянні з багатьма іншими платіжними системами (наприклад, Приват24). Вся історія платежів разом з квитанціями збережеться у вашому Особистому кабінеті автоматично.

Переваги та особливості МайПей

Творці МайПей зробили багато для того, щоб користувачі змогли заощадити час на проведення транзакції. Тепер вам не потрібно відвідувати кілька сайтів, щоб cплатити послуги мобільного зв'язку, провайдера Dklan, таксі, онлайн-додатків для розваг або роботи - навіть комунальні платежі можна швидко погасити, використовуючи сайт MyPay. Прискорити процедуру дозволить шаблон, який ви можете зберегти після заповнення форми оплати на сайті. Також відразу вибирайте необхідну суму поповнення із запропонованих - 50, 100 або 200 грн. Максимальний платіж на сайті становить 4999,99грн., Що дає широкі можливості для користувачів. Система надійна і проста у використанні, при цьому авторизовані користувачі можуть отримати вигідні бонуси для подальших оплат!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини