Поповнити інтернет DLan


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

DLAN - сучасний надійний провайдер, який пропонує якісне підключення до інтернету в Дніпрі і Дніпропетровській області. Використання сучасних технологій, оптоволокна, каналів підвищеної пропускної здатності дозволяють провайдеру DLAN займати лідируючі позиції на інтернет-ринку Дніпра. Якщо ви вже встигли підключитися до DLAN або тільки хочете стати клієнтами компанії, сервic MyPay допоможе оплатити послуги провайдера. Наш сайт - це банкінг, за допомогою якого ви зможете здійснювати платежі онлайн. Користуватися можна будь-яким електронним пристроєм, який підключено до інтернету: планшетом, ПК, ноутбуком, смартфоном.

Яким чином поповнити особовий рахунок DLAN?

Оплатити послуги DLAN дуже просто. Спочатку потрібно зареєструватися на нашому сайті. Заповніть поля: електронна адреса, телефон, пароль. Реєстрація відкриває доступ до Особистого кабінету. Для оплати необхідно буде скористатися банківською картою, вказати її номер і тип - Mastercard або Visa. Про безпеку своїх даних не варто турбуватися, вони залишаться таємницею для всіх, крім вас самих. Наші програмісти розробили сучасні технології захисту а крім того, інформація клієнта захищена на рівні законодавства України.

На сторінці компанії необхідно заповнити такі графи:

  • Номер договору. По суті, це аналог особового рахунку.
  • Сума. Введіть суму, яку ви повинні платити щомісяця або будь-яку іншу - від 1 до 3000 грн. Система пропонує округлені варіанти: 50,100, 200 грн.
  • Натиснувши на кнопку «Далі», ви переходите до способу оплати. Вибираєте банківську карту і вписуєте її номер. Завдяки цій дії з неї будуть списані гроші.

Потім система покаже вам суму до оплати, причому, з урахуванням комісії. Зверніть увагу, що вона мінімальна. Залишається натиснути на кнопку «Оплатити».

Перевага платежів в режимі онлайн

  • Інтерфейс простий, в ньому немає зайвих опцій. Інформація зрозуміло розподілена по розділах.
  • Дані клієнта захищені законодавством і технічними засобами захисту.
  • Мінімальна комісія - плата за те, що ви можете поповнити рахунок, не виходячи з дому.
  • На сайті працює більше 2000 сервісів, що дозволяють здійснювати будь-які платежі.

За допомогою MyPay можливо переводити кошти між банківськими картами, як в Приват24, купувати квитки на транспорт, платити за хостинг, кабельне телебачення, дитсадок та інше.

Новини MyPay

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше

Головні нововведення в сфері безготівкових оплат, які заплановані на 2019

Детальніше
Всі новини