Поповнити інтернет DLan


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

DLAN - сучасний надійний провайдер, який пропонує якісне підключення до інтернету в Дніпрі і Дніпропетровській області. Використання сучасних технологій, оптоволокна, каналів підвищеної пропускної здатності дозволяють провайдеру DLAN займати лідируючі позиції на інтернет-ринку Дніпра. Якщо ви вже встигли підключитися до DLAN або тільки хочете стати клієнтами компанії, сервic MyPay допоможе оплатити послуги провайдера. Наш сайт - це банкінг, за допомогою якого ви зможете здійснювати платежі онлайн. Користуватися можна будь-яким електронним пристроєм, який підключено до інтернету: планшетом, ПК, ноутбуком, смартфоном.

Яким чином поповнити особовий рахунок DLAN?

Оплатити послуги DLAN дуже просто. Спочатку потрібно зареєструватися на нашому сайті. Заповніть поля: електронна адреса, телефон, пароль. Реєстрація відкриває доступ до Особистого кабінету. Для оплати необхідно буде скористатися банківською картою, вказати її номер і тип - Mastercard або Visa. Про безпеку своїх даних не варто турбуватися, вони залишаться таємницею для всіх, крім вас самих. Наші програмісти розробили сучасні технології захисту а крім того, інформація клієнта захищена на рівні законодавства України.

На сторінці компанії необхідно заповнити такі графи:

  • Номер договору. По суті, це аналог особового рахунку.
  • Сума. Введіть суму, яку ви повинні платити щомісяця або будь-яку іншу - від 1 до 3000 грн. Система пропонує округлені варіанти: 50,100, 200 грн.
  • Натиснувши на кнопку «Далі», ви переходите до способу оплати. Вибираєте банківську карту і вписуєте її номер. Завдяки цій дії з неї будуть списані гроші.

Потім система покаже вам суму до оплати, причому, з урахуванням комісії. Зверніть увагу, що вона мінімальна. Залишається натиснути на кнопку «Оплатити».

Перевага платежів в режимі онлайн

  • Інтерфейс простий, в ньому немає зайвих опцій. Інформація зрозуміло розподілена по розділах.
  • Дані клієнта захищені законодавством і технічними засобами захисту.
  • Мінімальна комісія - плата за те, що ви можете поповнити рахунок, не виходячи з дому.
  • На сайті працює більше 2000 сервісів, що дозволяють здійснювати будь-які платежі.

За допомогою MyPay можливо переводити кошти між банківськими картами, як в Приват24, купувати квитки на транспорт, платити за хостинг, кабельне телебачення, дитсадок та інше.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини