Поповнити інтернет Dominion (Домініон)


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

Компанія Домініон пропонує сьогодні новітні технології і кращі технічні рішення. Саме тому серед користувачів інтернету цей провайдер користується популярністю, а його послуги - попитом. У наш час, щоб оплатити особовий рахунок, можна скористатися не тільки терміналом або касою, а й сервісом банкінгу MyPay. За допомогою банківської карти тут легко перевести кошти онлайн на потрібний рахунок і продовжити користуватися інтернетом від провайдера Домініон.

Як здійснити оплату?

Щоб вчасно переказати кошти, необхідно знайти на сайті сторінку Домініон і зареєструватися, а потім поетапно заповнити всі відкриті віконця на сторінці.

  • Введіть номер особового рахунку, за яким ви оплачуєте послуги провайдера Домініон.
  • Потім вибираєте суму, яку будете переводити: або готовий варіант 50, 100, 200 грн, або інший на вибір - від 1 до 1000 грн. Чи підтверджуєте заповнення.
  • Переходьте по копанні «Далі».
  • У графі «Спосіб оплати» вкажіть, який банківською картою ви збираєтеся скористатися, щоб поповнити рахунок - Visa або Mastercard, вкажіть її номер.
  • Натискаєте на кнопку «Оплатити», підтверджуючи переказ грошових коштів.

Після цього кошти будуть перераховані онлайн протягом двох-трьох хвилин.

Які переваги є у MyPay?

За основними показниками МайПей нагадує Приват24, але у нашого сервісу є свої плюси.

  • Головне - це те, що розплатитися у нас можна будь-якими банківськими картами, випущеними фінансовими установами України, а не тільки приватівськими.
  • За допомогою MyPay ви зможете заплатити не тільки за інтернет від Домініон, але і розплатитися за світло, газ, воду, дитячий сад, поповнити мобільний - до ваших послуг більше 2000 сервісів.
  • Переклад відбувається дуже швидко, при цьому сума комісії стягується мінімальна.
  • Можна не турбуватися, що ваші особисті дані дізнаються інші користувачі - це виключено. Вся інформація, яку ви показуєте на сервері, строго охороняється як технічно, так і законодавчо.
  • Якщо виникли труднощі - зверніться до наших фахівців, які підкажуть вам алгоритм ваших дій.

Почніть користуватися MyPay - вам сподобається співпрацювати з нами!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини