Поповнити інтернет DonApex (Дон Апекс)


Мінімальна сума поповнення: 9999 грн. Максимальна сума поповнення: 0 грн.

Провайдер Don Apex займає лідируюче положення серед операторів міста Донецька. Компанія пропонує зручні тарифні пакети, надає підключення до інтернету на найбільш вигідних умовах. Застава свого успіху провайдер Don Apex бачить у запровадженні нових форм спілкування з клієнтами. Сьогодні, щоб оплатити надані послуги Don Apex, досить увійти на сервіс MyPay, і миттєво перевести гроші з банківської картки Visa, Mastercard на особовий рахунок компанії. Платіжна система діє аналогічно Приват24, тільки оплатити інтернет онлайн можливо банківською картою, яка видана будь-яким фінансовим закладом України.

Як провести оплату онлайн?

Зробити платіж досить просто, з цим завданням впорається навіть не дуже досвідчений користувач інтернету.

  • Для початку необхідно зареєструватися на MyPay - заповніть відповідні графи: прізвище, ім'я, електронну адресу, номер телефону. Пароль, який ви придумаєте, необхідно тримати в суворій таємниці.
  • Вводите логін, суму, яку збираєтеся покласти на особовий рахунок Don Apex - вона може становити до 9999 грн.
  • Засіб оплати за послуги - ваша банківська карта.

Ще раз подивіться: чи правильно заповнені всі графи, перевірте номера, тому що поповнити рахунок можна тільки при вірно оформленої платіжці. Натисніть кнопку «Оплатити». Якщо ви зробили все правильно, протягом 2-3 хвилин прийде повідомлення, що оплата послуг провайдера Don Apex здійснена.

Якими перевагами володіє MyPay?

Раніше більшість платежів йшли через термінали і каси, але тепер все частіше користувачі вибирають сучасний спосіб переказу грошей в Don Apex за допомогою MyPay і банківської карти.

Сервіс також надає можливість поповнити мобільний, заплатити за ЖКГ, провести будь-які платіжні операції. Потрібно тільки, щоб під рукою був гаджет з інтернет-підключенням.

Так чому цей спосіб оплати стає все популярнішим?

  • З «МайПей» ви витрачаєте набагато менше часу, все оплати ви зможете зробити за кілька хвилин. При цьому навіть якщо ви поїхали на дачу, перебуваєте в транспорті, гроші легко перевести.
  • Всі ваші дані, які ви вводите на сайті, охороняються законом, тому не варто турбуватися, що їх хтось дізнається.
  • За транзакції передбачені мінімальні комісійні.

Користуйтеся MyPay - і ви відчуєте комфорт і сучасні швидкості обслуговування!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини