Поповнити інтернет DTS


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

DTS - провайдер, який працює в основному на території Дніпропетровської області. Компанія надає послуги інтернету, телефонії, телебачення як юридичним, так і фізичним особам. Оплатити їх можна за допомогою банківської карти. Якщо потрібно поповнити рахунок DTS, скористайтеся зручним сервісом Mypay, який допоможе перерахувати гроші онлайн. Простий інтерфейс дозволяє протягом декількох хвилин розібратися в послідовності дій, і в результаті гроші на особовий рахунок DTS переводяться практично миттєво з незначною комісією.

Додаткові переваги MyPay

За своїм основним функціям MyPay схожий на Приват24, але ми надаємо набагато ширший спектр послуг.

Розплатитися у нас ви зможете банківською картою Visa або Mastercard, які випущені будь-якими фінансовими установами України. Вам не доведеться заводити для оплати тільки Приватівський банківську карту.

Безпека платежів - важлива умова в проведенні платежів в інтернеті. Наші фахівці повністю засекречують всю вашу інформацію, крім того, вона захищена законодавчо, тому користуватися платежами онлайн ви зможете без проблем.

Кожен клієнт, який користується нашими послугами постійно, отримує знижки і бонуси, які дозволяють економити кошти.

Наші оператори дадуть відповіді на всі питання. Якщо у вас виникнуть труднощі з оплатою, зверніться за телефонами техпідтримки і отримаєте безкоштовну консультацію.

Як поповнити інтернет за допомогою банківської карти?

Пройдіть для початку реєстрацію. Щоб оплатити послуги DTS, необхідно ввести такі дані:

  • Введіть номер договору, який ви уклали з провайдером.
  • Вкажіть, яку суму ви вносите: від 1 до 3000 грн. Можна скористатися готовими варіантами - 50, 100, 200 грн. Натисніть «Далі».
  • У відкритому потім віконці введіть тип і номер банківської карти, з якою ви збираєтеся переводити кошти.
  • Натисніть на «Оплатити» - тим самим ви завершуєте операцію по оплаті DTS.

За допомогою Mypay ви зможете заплатити не тільки за інтернет, а й поповнити особові рахунки ЖКГ, поповнити мобільний, кабельне телебачення, хостинг, погасити штрафи.

Новини MyPay

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше
Всі новини