Поповнити інтернет DTS


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 3000 грн.

DTS - провайдер, який працює в основному на території Дніпропетровської області. Компанія надає послуги інтернету, телефонії, телебачення як юридичним, так і фізичним особам. Оплатити їх можна за допомогою банківської карти. Якщо потрібно поповнити рахунок DTS, скористайтеся зручним сервісом Mypay, який допоможе перерахувати гроші онлайн. Простий інтерфейс дозволяє протягом декількох хвилин розібратися в послідовності дій, і в результаті гроші на особовий рахунок DTS переводяться практично миттєво з незначною комісією.

Додаткові переваги MyPay

За своїм основним функціям MyPay схожий на Приват24, але ми надаємо набагато ширший спектр послуг.

Розплатитися у нас ви зможете банківською картою Visa або Mastercard, які випущені будь-якими фінансовими установами України. Вам не доведеться заводити для оплати тільки Приватівський банківську карту.

Безпека платежів - важлива умова в проведенні платежів в інтернеті. Наші фахівці повністю засекречують всю вашу інформацію, крім того, вона захищена законодавчо, тому користуватися платежами онлайн ви зможете без проблем.

Кожен клієнт, який користується нашими послугами постійно, отримує знижки і бонуси, які дозволяють економити кошти.

Наші оператори дадуть відповіді на всі питання. Якщо у вас виникнуть труднощі з оплатою, зверніться за телефонами техпідтримки і отримаєте безкоштовну консультацію.

Як поповнити інтернет за допомогою банківської карти?

Пройдіть для початку реєстрацію. Щоб оплатити послуги DTS, необхідно ввести такі дані:

  • Введіть номер договору, який ви уклали з провайдером.
  • Вкажіть, яку суму ви вносите: від 1 до 3000 грн. Можна скористатися готовими варіантами - 50, 100, 200 грн. Натисніть «Далі».
  • У відкритому потім віконці введіть тип і номер банківської карти, з якою ви збираєтеся переводити кошти.
  • Натисніть на «Оплатити» - тим самим ви завершуєте операцію по оплаті DTS.

За допомогою Mypay ви зможете заплатити не тільки за інтернет, а й поповнити особові рахунки ЖКГ, поповнити мобільний, кабельне телебачення, хостинг, погасити штрафи.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини