Поповнити інтернет Giraffe (Жираф)


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Провайдер Giraffe надає як провідний, так і бездротової WIMAX 4G інтернет. Він є брендом компанії ТОВ «Інтелектуальні комунікації», яка з 1999 року пропонує послуги для приватних і бізнес клієнтів у багатьох містах і населених пунктах України.

Робота провайдера націлена на постійне підвищення якості послуг, що надаються і розширення покриття. Для оптимальної роботи мережі інтернет IT-фахівці розробили спеціальне програмне забезпечення, яке ви можете скачати з сайту фірми Жираф Інтернет.

Якщо у вас немає часу стояти в чергах банків або терміналів, за допомогою сервісу Mypay ви можете швидко поповнити не тільки інтернет, але і моментально перевести гроші між рахунками, cплатити телебачення, комунальні та багато інших послуг онлайн.

Інструкція по оплаті Жираф Інтернет за допомогою банківської карти.

Для того щоб в подальшому прискорити процедуру оплати і мати можливість користуватися всіма перевагами сервісу, пройдіть нескладну реєстрацію на сайті MyPay. Після цього в розділі «Інтернет-провайдери» знайдіть Giraffe і заповніть наступні поля:

  • номер договору або особового рахунку з 9 цифр;
  • сума оплати - для зручності є вже готові шаблони 50, 100 і 200 гривень;
  • виберіть спосіб оплати банківською картою з представлених: Visa / Mastercard, далі Ви побачите повну суму з урахуванням комісії;
  • в завершенні натискаєте на кнопку з написом Оплатити.

Гроші списуються з банківської карти і практично моментально потрапляють на рахунок адресата.

Всі операції проводяться в режимі онлайн. Такий величезний спектр можливостей не надає навіть відомий Приват24.

Переваги оплати послуг через MyPay

Даний сайт забезпечує конфіденційність ваших особистих даних відповідно до законодавства України. За допомогою зручного інтерфейсу перевести гроші на певний особовий рахунок досить просто. Якщо у вас виникнуть складності з поповненням або іншими операціями, наші оператори із задоволенням вам допоможуть. Також для зареєстрованих клієнтів існує бонусна програма, історія якої буде видно в особистому кабінеті.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини