Поповнити інтернет HappyNet (ХеппиНет)


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Провайдер HappyNet представляє свої послуги з 2007 року. За цей час компанія завоювала довіру своїх клієнтів. HappyNet використовує сучасні технології оптичного зв'язку GPON (гигабитная, пасивна оптична мережа), які гарантують максимальну швидкість і безперебійність інтернет-з'єднання. Завдяки цьому клієнти мають можливість вибору пакета послуг найрізноманітнішої швидкості від 3 Мбіт / с до 1 Гбіт / с
Швидко поповнити рахунок HappyNet можна в онлайн-системі МайПей, для цього треба мати гаджет з доступом до інтернету і банківську карту Visa або Mastercard.

Як сплатити послуги інтернет-провайдера?

Щоб поповнити особовий рахунок інтернет-провайдера HappyNet, необхідно виконати кілька простих дій в системі МайПей:

 • У першому полі введіть свій ідентифікатор.
 • У наступному - впишіть суму, необхідну, щоб оплатити послугу, або виберіть один з готових шаблонів на 50, 100 або 200 гривень.
 • Відзначте пункт «Зберегти дані форми», адже якщо ви зареєстровані в системі, то в наступний раз, коли знадобиться оплатити рахунок не доведеться вводити дані заново.
 • Нижче відзначте, що ви згодні з умови договору оферти.
 • Натисніть кнопку "Далі".
 • У формі перевірте, чи правильно ви ввели дані.
 • Якщо все добре, введіть дані своєї банківської картки.
 • Натисніть «Оплатити».
 • Дочекайтеся смс повідомлення з кодом підтвердження оплати.
 • Введіть код, він необхідний для підтвердження поповнення особового рахунку.
 • Все, послуга оплачена.

Переваги МайПей

Головною перевагою онлайн-системи МайПей перед популярним додатком Приват24 є можливість здійснювати оплату банківською карткою, виданою любимо банком. Транзакції надійно захищені, як і особисті дані користувачів. У МайПей можна оплатити понад 2000 найрізноманітніших сервісів.
За допомогою нашого сайту оплачують комунальні послуги, поповнюють мобільні рахунки різних операторів, платять за дитячий сад, таксі, телебачення, погашають штрафи за порушення правил дорожнього руху і багато інших.
Пройшовши реєстрацію в системі МайПей, користувач отримає доступ до особистого кабінету, в якому зберігаються дані всіх проведених транзакцій, їх можна переглядати в будь-який час, роздруковувати чеки. Також активних користувачів чекають приємні бонуси.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини