Поповнити інтернет Інтелект


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Клієнтам провайдера Intelekt часто доводиться оплачувати рахунки за інтернет і телебачення. Завдяки сучасним технологіям не потрібно виходити з дому і шукати потрібний термінал, просто скористайтеся сучасною системою оплати рахунків і послуг MyPay. Досить мати банківську картку Visa або Mastercard, і ви зможете поповнити свій особовий рахунок онлайн за лічені хвилини. Якщо у вас є під рукою електронний гаджет - смартфон, ноутбук, планшет - з виходом в інтернет, то оплата послуг провайдера Intelekt за допомогою системи MyPay буде доступна в будь-який час дня і ночі.

Як працює система MyPay?

Системою можуть користуватися абсолютно всі, але зареєстровані користувачі отримують приємні бонуси, а також можуть зберігати онлайн-форми, щоб не вводити одні і ті ж дані кожного разу.

  • На сторінці оплати послуг Intelekt в першій формі введіть свої реєстраційні дані.
  • У наступному рядку впишіть суму, на яку хочете поповнити особовий рахунок Intelekt, від 0,01 до 4999,99 грн.
  • Обов'язково поставте позначку, що ви згодні з умовами договору оферти.
  • Натисніть кнопку «Далі» і переходите на наступну сторінку. Тут ви побачите суму оплати і натиснете «Оплатити».
  • Після цих дій потрібно буде вказати дані банківської картки, обов'язково їх перевірити. І після натиснути кнопку «Оплатити».

Зробивши ці дії, слід почекати деякий час, поки не прийде повідомлення з підтвердженням того, що рахунок вдалося успішно поповнити, і транзакція завершена.

Чому варто вибрати MyPay?

У чомусь система MyPay схожа з Приват24, що відзначають багато користувачів. Але, незважаючи на це, робота з МайПей набагато зручніше і має свої особливості та переваги.

  • Завдяки інтернет-сервісу ви можете оплатити онлайн більше 2000 послуг і не тільки провайдерів, але і ЖКГ, мобільних операторів, дитячого садка, таксі тощо.
  • MyPay - надійний сервіс, який працює швидко і без перебоїв, тому не доведеться хвилюватися про те, коли ж прийде платіж і чи прийде він взагалі.
  • Оплатити послуги можна будь-банківською картою не залежно від того в якому банку України вона була видана.
  • Ваші особисті дані знаходяться під захистом протоколів безпеки і законодавства. Усі проведені транзакції, історію або будь-яку іншу інформацію зможете бачити тільки ви.
  • Зареєстровані клієнти, які постійно користуються сервісом, можуть добре економити на платежах завдяки накопиченим бонусів та знижок системи.

Вибирайте MyPay - робіть платежі з комфортом!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини