Поповнити інтернет Інтертелеком (Intertelecom) Суми Інтернет


Мінімальна сума поповнення: 3 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

Провайдер Інтертелеком вважається провідним оператором міста Суми, з його допомогою ви зможете отримати доступне підключення до інтернету, заплативши за один з тарифних пакетів. Щоб оплатити послуги Інтертелекому в Сумах, вам досить зайти на портал MyPay, і зробити кілька простих кроків. В результаті кошти з банківської карти Visa або Mastercard протягом декількох хвилин будуть переведені на особовий рахунок провайдера. МайПей діє за тим же принципом, що і Приват24, але при цьому оплатити інтернет в режимі онлайн ви зможете банківською картою, яка видана будь-яким фінансовим закладом України.

Як провести платіж?

Це не так складно, як здається на перший погляд. При бажанні зареєструйтеся на сайті, це дозволить вам отримувати бонуси за проведені транзакції і зберігати історію платежів. На порталі MyPay є сторінка Інтертелеком.

  • Впишіть номер особового рахунку в першу графу.
  • Далі набираєте суму, на яку ви хочете поповнити рахунок.
  • Перевірте, чи всі ви правильно заповнили, збережіть дані та переходите на наступну сторінку. Тут потрібно вказати засіб оплати - вашу банківську карту. Впишіть, тип картки і її номер.
  • Ну а далі тисніть на «Оплатити».

Якщо всі дії зроблені послідовно і відповідно до вимог порталу, то незабаром ви отримаєте повідомлення: вам вдалося поповнити рахунок і оплатити послуги провайдера «Інтертелеком».

Що вам необхідно знати про сервіс MyPay?

Сьогодні дуже багато хто вибирає оплату через інтернет. В режимі онлайн можна швидко здійснити будь-яку фінансову операцію, і для цього не треба стояти в черзі в касі або у терміналу.

  • Платежі здійснюються дуже швидко і з будь-якого зручного вам місця - навіть якщо ви перебуваєте за містом, в транспорті, будь-який переклад грошей можна зробити протягом кількох хвилин.
  • Дані, які ви вносите на сайт, надійно захищені, їх ніхто, крім вас, не бачить.
  • Комісія за послуги сайту - мінімальна, вам не доведеться переплачувати, зате ви отримаєте чудову можливість користуватися сервісами МайПей.

Скористайтеся послугами MyPay і на практиці переконайтеся, що з нами дуже зручно співпрацювати!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини