Поповнити інтернет Інтертелеком (Intertelecom) Суми Інтернет


Мінімальна сума поповнення: 3 грн. Максимальна сума поповнення: 1000 грн.

Провайдер Інтертелеком вважається провідним оператором міста Суми, з його допомогою ви зможете отримати доступне підключення до інтернету, заплативши за один з тарифних пакетів. Щоб оплатити послуги Інтертелекому в Сумах, вам досить зайти на портал MyPay, і зробити кілька простих кроків. В результаті кошти з банківської карти Visa або Mastercard протягом декількох хвилин будуть переведені на особовий рахунок провайдера. МайПей діє за тим же принципом, що і Приват24, але при цьому оплатити інтернет в режимі онлайн ви зможете банківською картою, яка видана будь-яким фінансовим закладом України.

Як провести платіж?

Це не так складно, як здається на перший погляд. При бажанні зареєструйтеся на сайті, це дозволить вам отримувати бонуси за проведені транзакції і зберігати історію платежів. На порталі MyPay є сторінка Інтертелеком.

  • Впишіть номер особового рахунку в першу графу.
  • Далі набираєте суму, на яку ви хочете поповнити рахунок.
  • Перевірте, чи всі ви правильно заповнили, збережіть дані та переходите на наступну сторінку. Тут потрібно вказати засіб оплати - вашу банківську карту. Впишіть, тип картки і її номер.
  • Ну а далі тисніть на «Оплатити».

Якщо всі дії зроблені послідовно і відповідно до вимог порталу, то незабаром ви отримаєте повідомлення: вам вдалося поповнити рахунок і оплатити послуги провайдера «Інтертелеком».

Що вам необхідно знати про сервіс MyPay?

Сьогодні дуже багато хто вибирає оплату через інтернет. В режимі онлайн можна швидко здійснити будь-яку фінансову операцію, і для цього не треба стояти в черзі в касі або у терміналу.

  • Платежі здійснюються дуже швидко і з будь-якого зручного вам місця - навіть якщо ви перебуваєте за містом, в транспорті, будь-який переклад грошей можна зробити протягом кількох хвилин.
  • Дані, які ви вносите на сайт, надійно захищені, їх ніхто, крім вас, не бачить.
  • Комісія за послуги сайту - мінімальна, вам не доведеться переплачувати, зате ви отримаєте чудову можливість користуватися сервісами МайПей.

Скористайтеся послугами MyPay і на практиці переконайтеся, що з нами дуже зручно співпрацювати!

Новини MyPay

Що таке кешбек та чому його не варто боятися.

Детальніше

Як перетворяться банки завдяки розвитку фінансових технологій? Як зміняться банківські послуги через 10 років?

Детальніше

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше
Всі новини