Поповнити інтернет Інтернет Бум


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Компанія «Датагруп» пропонує своїм клієнтам новий вид послуг - ІнтернетБум. Завдяки впровадженню сучасних технологій і обладнання, співробітниками була реалізована програма високошвидкісного підключення до мережі для абонентів, без необхідності прокладати наземні комунікації. ІнтернетБум - це супутниковий інтернет, який може підключити будь-який користувач на території всієї України. Для підключення, провайдер пропонує встановити супутникову антену і модем, який може працювати на будь-який ОС комп'ютера. Якщо вас зацікавила така пропозиція, оскільки система наземних комунікацій не дає можливості підключитися до інтернету - оплатіть ІнтернетБум і користуйтеся всіма перевагами сучасного мережевого підключення. Оплатити послуги провайдера швидко будь-банківською картою можна на сайті MyPay.

Переваги MyPay і особливості оплати ІнтернетБум через сервіс

Сервіс МайПей є сучасний ресурс для оплати різних послуг в режимі онлайн. Для того, щоб успішно поповнити особовий рахунок мобільного оператора або інтернет - провайдера ІнтернетБум, користувачам необхідно мати в розпорядженні банківську картку Visa або Mastercard. Порівнюючи МайПей з популярними сервісами для розрахунків в інтернеті, такими як Приват24, можна виділити головна перевага - з MyPay ви можете оплачувати комунальні платежі, послуги додатків і онлайн -ігор банківськими картами будь-якого банку!

На сайті можна розплачуватися без реєстрації, проте авторизовані користувачі отримують більше переваг:

  • бонуси від кожної транзакції, які дозволяють оплатити послуги в майбутньому дешевше;
  • можливість переглядати історію платежів в особистому кабінеті і розташовувати квитанціями з оплати;
  • можливість зберегти шаблон оплати для прискорення процедури в майбутньому.

Тут можна поповнити особовий рахунок на будь-яку суму від 1 до 4999 грн. за лічені хвилини!

Сплачуйте послуги провайдера правильно

Для того щоб покласти необхідну суму грошей на рахунок, вам знадобиться:

  • ввести номер особового рахунку;
  • вказати суму поповнення;
  • погодитися з умовами договору оферти;
  • вказати номер банківської карти і контактну інформацію.

Після того як ви вкажете особовий рахунок і суму, система автоматично переправить вас на сторінку оплати. У відповідних вікнах ви зможете ввести дані своєї банківської картки, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Перед завершенням процедури перевірте внесені дані, так ви зможете уникнути помилок і отримаєте гроші на баланс максимально швидко!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини