Поповнити інтернет IP Net (АйпиНет)


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Компанія IPnet - досвідчений і надійний інтернет-провайдер, що надає послуги в Деснянському, Дарницькому та Оболонському районах міста Києва. Пріоритетами компанії IPnet невипадково стали надійність і високу якість інтернет-з'єднання, адже провайдер на ринку вже більше 16 років! IPnet - це не тільки цілодобовий високошвидкісний інтернет, але і цифрове телебачення, яке можна підключити вигідно. Оплатити послуги провайдера IPnet швидко і без зволікань можна на сайті MyPay, скориставшись будь-якою банківською картою. Вам не доведеться відволікатися від буденних справ або виходити з дому - все можна зробити за лічені хвилини, в режимі он-лайн!

Особливості та переваги оплати послуг інтернет-провайдера IPnet через МайПей

Використовувати банківську карту для розрахунків в інтернеті зручно і просто. З іншого боку, деякі сервіси (наприклад, Приват24) можуть вводити обмеження на тип використовуваних банківських карт. МайПей відмовився від цього. Тут ви можете оплатити послуги IPnet з банківської карти Visa або Mastercard, емітованої будь-яким банком. Єдина умова, яку необхідно дотримати - упевнитися, що суми на особовому рахунку достатньо для поповнення балансу.

З МайПей ви можете легко поповнити рахунок в онлайн-грі або додатку таксі, яке використовуєте для роботи. Комунальні платежі, послуги мобільного оператора або дистриб'ютора також можна оплачувати тут, зберігаючи всі квитанції по оплаті в особистому кабінеті. Користувач сам визначає, чи хоче він реєструватися в системі. Для зареєстрованих клієнтів передбачені системи лояльності, які дозволять витрачати менше грошей на оплату тих же послуг в майбутньому!

Процедура оплати послуг IPnet через МайПей

Для того щоб поповнити баланс через MyPay вам буде потрібно:

  • ввести номер договору;
  • суму поповнення в розмірі від 0,01 до 4999,99 грн .;
  • погодитися з умовами договору офферти;
  • натиснути кнопку «Далі»;
  • внести інформацію про свою банківську карту;
  • вказати контактний телефон та адресу електронної пошти;
  • завершити оплату.

Система також обов'язково пропонує користувачам зберегти заповнену форму оплати для подальшого використання - так ви зможете здійснювати транзакції в автоматичному режимі, економлячи свій час! З метою економії часу можна також вибрати шаблонну суму поповнення, в розмірі 50, 100 або 200 грн. Якщо у вас виникли питання по ходу оплати, зверніться за допомогою в службу підтримки.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини