Поповнити інтернет JAMZO.NET


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

JAMZO.NET - постачальник інтернету у Львові. Компанія надає послуги приватним клієнтам, які проживають в квартирах, приватних будинках, юридичним особам, державним установам. Провайдер створює локальні мережі в гуртожитках і офісах. Фірма використовує інноваційні напрацювання, сучасне обладнання, підключає інтернет за технологією FTTH.

Клієнти JAMZO.NET можуть поповнювати рахунок за допомогою сайту Mypay. Це зручний онлайн-ресурс для проведення платежів. Ми створили всі умови для того, щоб користуватися сервісом було комфортно, як студенту, так і пенсіонеру.

Як поповнити JAMZO.NET?

  • Пройдіть швидку реєстрацію на сайті, заповнивши поля: регіон, телефон, E-mail, пароль.
  • На сторінці поповнення рахунку свого провайдера введіть номер договору. Це ваш особовий рахунок, який ідентифікує вас, як клієнта компанії.
  • Виберіть суму, на яку варто поповнити інтернет, або введіть її вручну, вона буде списана з банківської карти, зазначеної в Особистому кабінеті.
  • Оберіть спосіб оплати.
  • Натисніть на кнопку «Оплатити».

Зверніть увагу, що мінімальна сума, яку можна оплатити, становить 2 грн, сума поповнення буде вказана більше, ніж та, яку ви введете, система сповістить вас про розмір комісії.

Що потрібно, щоб користуватися Mypay?

Сайт доступний всім жителям України. З його допомогою можна cплачувати житлово-комунального господарства і послуги хостингу, поповнювати мобільний зв'язок, платити за дитячий сад, водійські акаунти таксі, купувати квитки на транспорт, здійснювати перекази грошей. Щоб оплатити послуги, необхідно:

  • Зареєструватися на сайті.
  • Підключити до сервісу свою банківську карту. Підійде будь-яка Visa або Mastercard.
  • Перевірити, щоб на банківській картці було достатньо грошей для проведення оплати.
  • Бути онлайн з будь-якого пристрою, підключеного до мережі: телефону, планшета, ноутбука, персонального комп'ютера.
  • Знати особовий рахунок, на який надійдуть гроші.

Як бачите оплатити JAMZO.NET можна, не виходячи з дому. Раніше для цього можна було користуватися тільки Приват24, але сьогодні ми пропонуємо сервіс з мінімальною комісією і широким функціоналом.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини