Поповнити інтернет Київстар (Kyivstar) Інтернет


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Сьогодні Київстар - це не тільки оператор мобільного зв'язку, але і провайдер якісного високошвидкісного інтернету до 100 Мбіт/с. Підключення до мережі здійснюється через оптоволокно із застосуванням прогресивної технології FTTB, що забезпечує високу якість сигналу і безперебійне з'єднання.

Компанія надає своїм клієнтам відразу кілька переваг, серед яких відсутність прихованих платежів, ви повинні поповнювати рахунок тільки на суму, що відповідає своєму тарифу, є можливість підключити додаткові послуги. Файли завантажуються в мережу і на комп'ютер з однаковою швидкістю, що є далеко не у всіх провайдерів. А якщо ви не встигли оплатити інтернет, то протягом 7 днів після закінчення коштів ви ще будете онлайн.

Якщо ви створили домашню мережу з Київстар, то вносити гроші на особовий рахунок зможете з сервісом Mypay.

7 фактів про Mypay:

 1. Це єдина система платежів, де ви зможете оплатити послуги ЖКГ, телебачення, хостинг, переказати кошти між банківськими картами і інші транзакції.
 2. За кожну операцію стягується комісія, але вона мінімальна.
 3. Переказ грошей займає від кількох секунд до кількох хвилин.
 4. Здійснювати транзакції можна онлайн з комп'ютера, планшета, мобільного пристрою.
 5. Всі дані залишаються в безпеці, конфіденційність захищена законодавчо.
 6. У зареєстрованих користувачів є доступ в особистий кабінет, де зберігається історія платежів. Якщо вам буде потрібно квитанція, ви зможете легко її роздрукувати.
 7. Постійні клієнти сервісу отримують бонуси і знижки.

Як поповнити інтернет Київстар?

Перед тим як оплатити послуги Kyivstar, потрібно зареєструватися на Mypay. Для цього необхідно ввести електронну поштову адресу, номер телефону і придумати пароль. В особистому кабінеті збережіть номер банківської карти. На сторінці оплати вам слід заповнити такі поля:

 • Особовий рахунок (він є в вашому контракті з компанією, що надає послуги).
 • Введіть суму, яку хочете внести.
 • Виберіть спосіб оплати (Visa / Mastercard).
 • Перевірте, щоб стояла галочка в графі «Погоджуюся з договором оферти».
 • Далі просто натисніть на «Оплатити».

Принцип роботи Mypay схожий на онлайн-банкінг Приват24, але у нас набагато більше підключених сервісів. За допомогою нашого сайту ви також зможете поповнити мобільний зв'язок Київстар. Щоб не забувати про щомісячні платежі, їх можна зробити автоматичними.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини