Поповнити інтернет ЛДС (LDS)


Мінімальна сума поповнення: 9999 грн. Максимальна сума поповнення: 0 грн.

Луганські домашні мережі ЛДС - лідер в області підключення та налаштування мережі. Компанія надає послуги з 2002 року і може запропонувати своїм клієнтам вигідні умови співпраці, високошвидкісний інтернет в багатоповерхових будинках і приватному секторі, а також кабельне телебачення. ЛДС систематично пропонує абонентам зручні партнерські програми, вигідні акції, які дозволяють заощаджувати на оплаті послуг інтернет-провайдера, який не економлячи на швидкості і якості з'єднання. Для того щоб оплатити послуги компанії ЛДС було ще простіше, скористайтеся сучасним сервісом для розрахунків в інтернеті MyPay. Використовуючи будь-яку банківську карту, ви зможете поповнити особовий рахунок за лічені хвилини, не виходячи з дому!

Що потрібно для оплати послуг ЛДС через МайПей?

Для того щоб швидко поповнити особовий рахунок провайдера ЛДС в системі МайПей, користувачеві навіть не потрібно реєструватися. Від вас буде потрібно тільки:

  • ввести номер особового рахунку;
  • вказати суму поповнення;
  • погодитися з умовами договору офферти;
  • натиснути кнопку «Далі».

Система автоматично перенаправить вас на сторінку, де ви зможете вказати реквізити своєї банківської картки - номер, термін її дії та код CVV2. Далі вам потрібно вказати номер контактного телефону та свій email адреса. Для того щоб операція по оплаті пройшла успішно, перевірте коректність внесеної інформації та упевніться в достатній балансі коштів на банківській картці.

Додаткові послуги та переваги МайПей

Система МайПей на відміну від Приват24 надає користувачам можливість розплачуватися банківською картою Visa або Mastercard, емітованої будь-яким банком. Ви можете сплатити не тільки послуги інтернет провайдера, а й:

З МайПей ви можете здійснювати будь-які розрахункові операції в режимі онлайн надійно і безпечно, витрачаючи на це всього пару хвилин! Для зареєстрованих користувачів надані бонуси, які дозволяють істотно економити на наступних оплатах. Якщо ви хочете зробити процедуру оплати ще швидше - збережіть заповнений шаблон і скористайтеся ним при подальшому відвідуванні сайту. Вся інформація про скоєні вами розрахункових операціях разом з квитанціями буде збережена в Особистому кабінеті.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини