Поповнити інтернет LNet


Мінімальна сума поповнення: 0.01 грн. Максимальна сума поповнення: 4999.99 грн.

Шукаєте надійного інтернет-провайдера в Дніпрі і по області? Lnet - експерт в області надання інтернет-послуг, який успішно працює на ринку більше 13 років. Швидко зростаючий регіональний інтернет-провайдер Lnet відрізняється від конкурентів високою якістю з'єднання, оперативної швидкістю інтернету і надійністю. Lnet пропонує клієнтам підключити послуги не тільки в багатоповерхових будинках, але і в приватному секторі, що нерідко стає непереборною трудністю для недосвідчених провайдерів. Підключаючи до мережі цілі організації, компанії Lnet вдалося домогтися лояльності клієнтів і досягти успіху в модернізації власних методів роботи. Щоб оплатити послуги надшвидкісного інтернету від Lnet в режимі онлайн скористайтеся сучасним сервісом MyPay.

Як відбувається оплата послуг провайдера на сайті MyPay?

Використовуючи MyPay, ви можете поповнити особовий рахунок на сайті за лічені хвилини, використовуючи кращу банківську карту. Операція буде вдалою, якщо ви власник банківської карти Visa або Mastercard, з достатнім балансом коштів на рахунку. На відміну від Приват24 на сайті можна використовувати банківські картки, емітовані будь-яким банком країни. Для того щоб система змогла зарахувати переклад, вам буде потрібно:

  • ввести логін;
  • вказати суму, на яку ви хочете поповнити особовий рахунок (від 0,01 до 4999,99 грн.);
  • погодитися з умовами договору офферти;
  • внести номер банківської карти в новому вікні;
  • вказати свій контактний номер.

Гроші будуть зараховані на баланс протягом декількох хвилин. Для того щоб труднощів з оплатою не виникло, перш ніж переходити на сторінку оплати - перевірте точність і правильність внесеної інформації.

МайПей - універсальний сервіс для оплати в інтернеті

Завдяки МайПей користувачі отримують можливість оплатити послуги:

Для багатьох користувачів ключовим аспектом стає можливість оплачувати всі послуги в одному сервісі, не витрачаючи час на реєстрацію і постійний вхід в систему на інших сайтах. Користуватися системою безпечно, оскільки вона оснащена сучасними захисними механізмами і може забезпечити збереження інформації користувачів! З МайПей ви можете отримати бонуси для економії власних коштів. Для цього зареєструйтеся на сайті і проводите транзакції швидко і просто, не виходячи з дому.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини