Поповнити інтернет Локалка (Localka)


Мінімальна сума поповнення: 1 грн. Максимальна сума поповнення: 999 грн.

Провайдер Localka надає якісний інтернет за доступними цінами жителям Одеси і області, як для приватних будинків і висоток, так і для юридичних осіб. Оплатити послуги провайдера Localka раніше можна було тільки готівкою в касах або через платіжний термінал, але тепер перевести гроші на потрібний вам рахунок ви зможете набагато швидше - за допомогою банківської карти і сайту MyPay.
Його функції багато в чому аналогічні Приват24, але при цьому користуватися можна банківською картою, яка випущена будь-яким фінансовим закладом України. Провести платіжну операцію онлайн можуть навіть недосвідчені користувачі - досить мати електронний пристрій з виходом в інтернет. Для цих цілей можна скористатися ПК, ноутбуком, планшетом, смартфоном.

У чому переваги сайту MyPay?

Система MyPay дозволяє здійснювати практично будь-які платежі - 2000 сервісів сайту допоможуть вам поповнити мобільний, оплатити рахунки за газ, світло, внести оплату за квитки на поїзд чи літак, провести інші платіжні операції. При цьому ви отримуєте можливість скористатися перевагами порталу.

  • Гроші надходять на зазначений вами особовий рахунок протягом декількох хвилин, що дозволяє практично миттєво здійснити оплату.
  • Таємниця ваших фінансових операцій (суми, номера карт, інші особисті дані) ретельно охороняється - ви можете бути абсолютно впевненими в тому, що про них ніхто не буде знати, крім вас.
  • Для постійних клієнтів у нас передбачені бонуси, знижки, які дозволяють скоротити суму платежу. При цьому комісія за послуги сайту стягується мінімальна.

Крім того, ви зможете користуватися послугами MyPay в комфортній обстановці в режимі онлайн, а якщо треба терміново поповнити рахунок, то зробити це можна в транспорті, за містом, під час поїздки у відпустку, головне, щоб був інтернет.

Як провести платіж?

Првоесті оплату ви зможете дуже швидко і просто, заповнюючи відповідні розділи.

  • На сторінці провайдера Localka на сайті МайПей ви вводите номер договору з компанією.
  • Далі вписуєте суму, на яку хочете поповнити особовий рахунок - від 1 до 999 грн.
  • Натискаєте на кнопку «Далі» в правому кутку і переходите на наступну сторінку, де необхідно вказати номер банківської карти Visa, Mastercard.
  • Тиснете «Оплатити», після цього ви побачите повідомлення про успішну транзакції.

Після цих простих дій гроші за інтернет від компанії Localka будуть переведені адресату.

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини