Поповнити інтернет LocalNet (ЛокалНет)


Мінімальна сума поповнення: 2 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

LocalNet - провайдер, який надає послуги підключення інтернету в Оболонському і Подільському районах Києва. Компанія LocalNet пропонує високошвидкісний і надійний доступ до мережі інтернет за найбільш вигідними цінами.
Оплатити послуги провайдера ви можете за допомогою онлайн-системи МайПей. Для цього вам знадобиться пристрій, підключений до інтернету, банківська карта Visa або Mastercard і кілька хвилин вільного часу.

Як перевести гроші на особовий рахунок LocalNet?

Для того щоб оплатити послуги інтернету LocalNet в платіжній системі МайПей, необхідно зробити лише кілька кліків, транзакція проводиться в онлайн-режимі. Завдяки нашому сайту ви забудете про те, що таке пошук терміналу або банку в самий невідповідний момент. На сторінці інтернет-провайдера вам потрібно заповнити наступні поля:

  • У першому полі введіть ваш персональний платіжний код;
  • У наступному - суму поповнення, або використовуйте один з готових шаблонів, 50, 100 або 200 гривень;
  • Якщо ви проходили процедуру реєстрації, то поставте позначку «Зберегти дані форми», в цьому випадку, коли в наступний раз вам буде потрібно поповнити рахунок, не доведеться заново вносити свої дані;
  • Поставте галочку, що ви погоджуєтеся з умовами договору оферти;
  • Натисніть кнопку "Далі";
  • У новій формі перевірте правильність введених даних;
  • Введіть номер своєї банківської картки;
  • Клацніть по кнопці «Оплатити»;
  • Дочекайтеся смс з перевірочним кодом;
  • Введіть код у відповідному полі;

Все, таким чином ви оплатили послугу.

Переваги МайПей

Перевагою платіжної системи МайПей є можливість поповнювати особові рахунки за допомогою банківської карти, виданої любимо банком, чим не може похвалитися популярний додаток Приват24. У нашій системі можна оплачувати більш ніж 2000 різних послуг. З нашою допомогою ви зможете:

Реєстрація в системі

Після реєстрації в системі МайПей користувач отримує доступ до особистого кабінету, де він може переглядати всі вчинені платіжні операції. Також реєстрація дає можливість уникнути комісії при оплаті деяких послуг. При збереженні номера банківської карти, ми гарантуємо безпеку особистих даних, а для захисту від автоматичного списання коштів система не запам'ятовує CVV код.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини