Поповнити інтернет Магніт


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

Серед провайдерів, що працюють в Донецькому регіоні, MagnitNet - один з найбільш відомих. Зареєстрований на телекомунікаційному ринку близько 10 років тому, він стабільно надає послуги інтернету на сході країни. Щоб оплатити особовий рахунок і забезпечити безперебійну роботу інтернету, можна з успіхом використовувати нові технології. Сервіс MyPay дозволяє в лічені хвилини поповнити рахунок і перевести гроші онлайн на оплату інтернету MagnitNet за допомогою банківської карти. Для вас це означає, що оплату можна провести сидячи на дачі, при поїздці в транспорті, не виходячи з дому.

Чому варто скористатися послугами MyPay?

За своїми основними функціональними особливостями МайПей ідентичний Приват24, при цьому наш сайт має власні плюсами.

  • По-перше, для розрахунку з провайдером MagnitNet можна скористатися банківськими картами будь-якого фінансової установи, а не тільки «приватівськими».
  • По-друге, більше 2000 сервісів дозволяють оплатити будь-які послуги, а не тільки інтернет. Тут можлива оплата ЖКГ, кабельного телебачення, квитків, замовлених онлайн.
  • По-третє, миттєвий переказ коштів дозволяє не витрачати час і здійснювати всі платежі швидко і легко.
  • По-четверте, повна безпека здійснення оплати також є нашим гідністю: вся інформація, яку ви надаєте на сайті, охороняється законом і технічними засобами захисту.

Як поповнити особовий рахунок?

Щоб швидко і правильно перевести гроші за допомогою банківської карти, спочатку зареєструйтеся на сайті, а потім послідовно виконуйте всі кроки, які ви бачите на сторінці MagnitNet.

  • Введіть ID, наданий MagnitNet.
  • Потім впишіть суму, яку вносите - від 5 до 4999 грн, або скориставшись готової підказкою: 50, 100, 200 грн.
  • Галочкою підтвердіть свою згоду з договором оферти.
  • Натиснувши на кнопку «Далі», переходьте до наступних графам.
  • Вписуєте вид банківської карти - Visa, Mastercard, її номер.
  • Тиснете на «Оплатити», щоб завершити переказ грошових коштів.

Після цього ви побачите спливла в віконці повідомлення, що платіж здійснено, гроші переведені. Скористайтеся нашою пропозицією і переконайтеся, що це дійсно легко!

Новини MyPay

Національний банк України опублікував звіт про стан ринку платіжних карток і безготівкових операцій за підсумками перших трьох кварталів 2018 року.

Детальніше

Як працює мобільне здоров'я і яке майбутнє чекає на гаджети самодіагностики.

Детальніше

Нещодавно в Україні озвучили точну дату запуску нової мобільної послуги, яка дозволить змінити оператора, але зберегти свій номер телефону.

Детальніше
Всі новини