Поповнити інтернет MiraNet


Мінімальна сума поповнення: 5 грн. Максимальна сума поповнення: 4999 грн.

MiraNet - інтернет-провайдер, який працює в Сумах і Сумській області. Компанія використовує підключення Ethernet, пропонує швидкість до 100 Mbit. Якщо ви користуєтеся її послугами, то сервіс Mypay допоможе оплатити їх онлайн. Більше не доведеться відриватися від справ, виходити до найближчого відділення банку або терміналу, щоб поповнити рахунок. На нашому сайті все продумано для зручності користувачів.

Як оплатити послуги MiraNet за допомогою Mypay?

  • Для початку зареєструйтеся на сайті.
  • При укладанні договору з MiraNet у вас з'явився свій особовий рахунок, його необхідно ввести на сайті.
  • Далі вводите суму, яку необхідно сплатити. Також сайт запропонує вам вже готові варіанти - 50, 100, 200 грн.
  • Виберіть найбільш зручний спосіб оплати. Система запропонує ввести дані для здійснення платежів: номер банківської карти Visa або Mastercard.
  • Погодьтеся з договором оферти, поставивши галочку у відповідному полі.
  • Залишилося лише натиснути на кнопку «Оплатити».

Ось вам і вдалося поповнити особовий рахунок МіраНет, можете користуватися безперебійним інтернетом. Зверніть увагу, що сайт дає вам підказки, наприклад, мінімальну суму поповнення, також система сповістить вас, якщо ви забудете заповнити якісь дані.

Mypay - альтернатива Приват24

Онлайн-банкінг дозволяє швидко переводити гроші між банківськими картами, оплачувати послуги ЖКГ, телефонію, купувати квитки. Все це можна зробити і на нашому сайті. Крім того, ви зможете скористатися і іншими перевагами МайПей:

  • Мінімальною комісією.
  • Безпекою. Номер банківської карти та інша особиста інформація видно тільки вам.
  • Швидкістю платежів. Гроші надходять до провайдера за лічені хвилини, навіть якщо вас вже відключили від мережі за несплату, ви дуже скоро знову опинитеся онлайн.
  • Службою підтримки. Якщо вам не вдалося поповнити працюють, консультант допоможе вирішити всі питання з переведенням грошей.

Крім MiraNet в системі є й інші компанії, якщо ви захочете змінити провайдера, провести інші платежі, то легко зможете знайти потрібну підприємство в системі. Робота системи підпорядковується українським законодавством про безпеку та конфіденційність особистих даних користувачів.

Новини MyPay

Запуск нового онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України

Детальніше

За даними Міносвіти, 24 школи були повністю добудовані, реконструйовані або капітально відремонтовані.

Детальніше

Кабінет міністрів України вніс зміни в порядок призначення субсидій.

Детальніше
Всі новини